Чим порадує нас відомий німецький виробник Schwalbe  у 2018 році.

Всесвітньо відомий бренд Schwalbe є найбільшим виробником велосипедної гуми у світі. На даний час асортимент гуми складається з десятків різноманітних моделей скатів і камер, величезного вибору устаткування для безкамерних коліс та всіх можливих аксесуарів для догляду за гумою.

Отже, давайте по порядку.

ТЕХНОЛОГІЯ  TUBELESS

Безкамерні шини –  відмінний вибір для гірських, шосейних та туристичних велосипедів. Безкамерні покришки мають очевидні переваги в швидкості, комфорті, зчепленні з поверхнею траси і захисті від проколів під час їзди.  Окрім цього, відсутнє тертя між шиною та камерою, значно зменшений опір коченню. На відміну від звичайних, безкамерні скати можливо використовувати при значно меншому тиску повітря без погіршення якості. Завдяки цьому велосипедист отримує певні переваги, а саме:

  • - підвищення комфорту під час їзди;
  • - збільшення контролю за керованістю велосипедом в екстремальних ситуаціях.

Окрім цього, безкамерні шини мають високий рівень захисту від проколів. Миттєва втрата повітря через прокол камери неможлива, адже антипрокольна рідина швидко та надійно заклеїть прокол під час руху велосипеда.

Одна з найякісніших покришок цього типу - це SCHWALBE PRO ONE TUBELESS 10, яка була протестована в лабораторії Wheel Energy (Фінляндія), пройшла випробовування відомими велосипедистами світу.  

Технологія ADDIX

Новий унікальний компаунд для всіх легендарних EVO MTB шин. Markus Hachmeyer - керівник конструкторського бюро розповідає: «Це – великий крок вперед. Ніколи до цього ми не робили такого грандіозного прориву в створенні компаундів. Для нас не залишилось ніяких вже таємниць ні в формулах компаунда, ні в їх виробництві. Створивши компаунд ADDIX, ми вийшли на рубіж, який раніше нам був недоступний. Покришки  з компаундом ADDIX мають значно більший строк експлуатації. А це найголовніше».

 Технологія виготовлення компаундів ADDIX  включає в себе чотири підвиди: SPEED, SPEEDGRIP, SOFT, ULTRA SOFT, які задовільнять вимоги найвибагливіших велосипедистів.

Отже, по кожному окремо: 

  • ADDIX SPEED. Гума з червоним позначенням Addix Speed є покришкою прем'єр-класу XC. Можна навіть сказати, що накат у неї кращий, ніж PaceStar, та має 25% приріст строку експлуатації. 

  • ADDIX SOFT. Компаунд, який підійде для багатьох дисциплін, позначений помаранчевою позначкою. Відмінним вибором буде для enduro і для downhill, та відповідає вимогам all-mountain чи просто trail покатеньок. Він також якісно поєднується при використанні з іншими компаундами: Soft на переднє колесо, Speedgrip на заднє для збільшення швидкості; Ultra Soft на передньому колесі, Soft на задньому для підвищення якості стрибків.  

  • ADDIX SPEEDGRIP. Універсальний компаунд, що має широкий діапазон використання, позначений блакитною позначкою. Відмінно підходить для XC, AM і Trail. Для багатьох покришок класу EVO є версії з цим компаундом.  Він став на заміну попередньої версії шин з PaceStar компаундом. Став більшим строк експлуатації. 

  • ADDIX ULTRA SOFT. Компаунд, розроблений для найжорсткіших варіантів enduro і downhill, позначений фіолетовою позначкою.  Завдяки унікальній розробці даного компаунда, якість стрибків була набагато збільшена в порівнянні з VertStar компаундом. Розширився температурний діапазон використання покришки, що найпомітніше при використанні  в низьких температурних умовах по відношенню до зчеплення та стрибків.   

 

Технологія GREEN COMPOUND.

Турбота про навколишнє середовище. Використання перероблених матеріалів в виготовленні високоякісних скатів потребує детальних розробок та винаходів. Schwalbe знайшла ці рішення і технології та використала їх, щоб створити компаунд з перероблених матеріалів, з урахуванням всіх сучасних вимог до якості покришки.

Матеріал для цього компаунда формується в процесі вулканізації. Так звана «зелена шина» являє собою каркас, борти з дротовим бортувальним тросом і кульки індійської гуми з домішками. Одна з домішок - це сіра. Сіра «починає» процес вулканізації, перетворюючи індійську гуму в еластичну субстанцію.

Що таке протектор? Покришки виготовлені з великої кількості різних матеріалів. Тому вони важко підлягають утилізації. Протектор являється одним із основних компонентів. Чому використовуються перероблені матеріали? Переробка гумових матеріалів та збільшення використання перероблених матеріалів економить велику кількість енергії та зменшує споживання ресурсів, що використовуються в виробництві.

Чому Schwalbe не використовує GREEN COMPOUND для всіх шин? Компанія працює в напрямку збільшення використання перероблених матеріалів  для створення компаундів в усіх видах покришок, але поки що не має можливості виготовляти їх в належній якості тільки з перероблених матеріалів.

Компаунд GREEN COMPOUND в повній мірі відповідає вимогам такого відомого ската як Road Cruiser з лінійки Active.

Ступінь захисту Schwalbe 2018

Протягом багатьох років Schwalbe встановлює стандарти захисту від проколів велосипедної гуми.  Тільки у Schwalbe покришки для туризму та міста оснащені сьомим рівнем захисту від проколів SmartGuard.