Дитячий біговел Kellys Kite Race 12

Фотоогляд біговелу Kellys Kite Race 12

Цей фантастичний Kite Race 12 від Kellys приведе Вас  в захват і Ви, не вагаючись, придбаєте його Вашій дитині…

Ідеальний вік для знайомства з біговелом – це два-три роки. Вибираючи у великому асортименті, важливо правильно розрахувати розмір по висоті: сидячи на сидінні, дитина повинна вільно діставати до землі стопою. Найменші моделі підходять півтора-двурічним малюкам – приблизно від 80 сантиметрів зростом. Якщо малюк в три роки опанував їзду на біговелі, то більш за все у віці п’яти років він вже буде кататись на двохколісному байку.

 

Сідло в цього біговела велике, зручне та м’яке. 

І ось ближче цей красень.

М’які гріпси, гальма розраховані на найменших байкерів, їм не доведеться тягнутись рукою щоб натиснути на гальма. Є також моделі і без задніх гальм, але все ж таки безпечніше, коли є гальма для того щоб зупинити біговел під час катання з гірки, а також для напрацювання звички їзди на більших велосипедах, які обладнанні передніми і задніми гальмами.

Розовий колір та логотипи Kellys. Обов’язкова наявність підніжок зі спеціальним анти-ковзаючим покриттям. Задні гальма встановлені по типу v-brake. Колодки затискають обід. Конструкція досить надійна і, в той же час, максимально проста. 

Придбавши біговел Kellys Kite 12, Ви подаруєте малюку купу нових емоцій та вражень.

Завжди актульна наявність велосипедів Kellys в нашому магазині.