Дитячий велосипед Kellys Kiter 50 на колесах 24 дюйми.

Фотоогляд дитячого велосипеду Kellys Kiter 50

 

Дитячий велосипед Kellys Kiter 50 виготовлений на базі алюмінієвої рами KELLYS Aluminum alloy MTB 24", яка пройшла технологію гідроформування та розроблена, враховуючи всі особливості дитячої анатомії тіла.

Амортизаційна вилка SR Suntour M3010 з ходом 50 мм додасть комфорту в їзді та зменшить удари в руки Вашої дитини від нерівностей покриття траси.

Манетки Shimano SL-RS35-7 Revoshift (3x7) допоможуть легко та чітко перемикати швидкості на велосипеді на будь-яких ділянках маршруту.  

Перемикачі передач спереду Shimano FD-TX50 та Shimano Tourney RD-TX35 відповідають за якісне та своєчасне перемикання передач.

Система шатунів Prowheel довжиною 152 мм і розрахунком зірок 42x34x24 в поєднані з касетою Shimano MF-TZ21-7 з розрахунком 14-28 дають велосипеду Kellys Kiter 50 21 швидкісті, що в повній мірі достатньо як для підняття вгору, так і для їзди по пересічній місцевості.

Гальма типу V-Brake від виробника Tektro дають можливість зупинити велосипед в найекстремальніших випадках.

Сідло KLS DriveLine Junior, яким обладнаний цей велосипед розроблене з урахуванням усіх особливостей дитячої анатомії, тому сидіти Вашій дитині на ньому під час їзди буде зручно і комфортно.

Покришки Rubena Winner розміром 24"x1.90" (50-507) забезпечать якісний накат та відмінне зчеплення з поверхнею.

Купивши дитячий велосипед Kellys Kiter 50, Ви можете сміливо брати свою дитину з собою на всі поїздки: покатенька вихідного дня на річку, чи похід на декілька днів, тому що він відповідає всім вимогам повноцінного дорослого велосипеда.

Велосипед Kellys Kiter 50 принесе багато радості Вам та Вашій дитині, оскільки придбавши його, відкриваються можливості для спільного активного відпочинку всієї родини.

Головною особливістю велосипедів від словацького виробника Kellys є  стильний дизайн та яскраві кольори рами. Не виключенням став і велосипед Kellys Kiter 50 – яскраво жовтий з поєднанням чорного, білий з рожевим та фіолетовим, чорний з бірюзовим та блакитним, прийдуться до смаку як хлопчикам так і дівчаткам.

Подаруйте дитині радість та придбайте велосипед Kellys Kiter 50!