Потужний позашляховик Trek Marlin 7 2017

Trek Marlin 7 являється якісною моделлю початкового рівня. Цей велосипед буде чудовим вибором для тих, хто хоче розпочати займатись велосипедним спортом на гірському велосипеді, або для тих, хто полюбляє кататись на всіх типах трас: від асфальту до гірських стежок. Перше, що прийдеться Вам до смаку - це відміна керованість велосипеда, відмінне зчеплення на будь-яких поверхнях.

Вага велосипеда складає приблизно 14,2кг, без педалей, що є в принципі нормою для велосипедів на 29-ти дюймових колесах в такому ціновому діапазоні.

Рама Marlin 7

Алюмінієва рама велосипеду Trek Marlin власної розробки, має просту і в той же час досить міцну конструкцію. Труби вигнуті так, щоб забезпечити максимальну міцність конструкції, та оснащені кріпленням для багажнику. Рама представлена в трьох глянцевих кольорах.

Простота конструкції рами не означає, що цей велосипед не відповідає всім світовим стандартам якості та надійності. Зварні шви зроблені охайно, труби рами дуже жорсткі та міцні. 

Геометрія рами.

Продумана геометрія рами - це одна з найбільш важливих особливостей, яка впливає на комфорт їзди на велосипеді. Велосипед Trek Marlin 7 має ідеальну геометрію для велосипедів з 29-ти дюймовими колесами, яка нічим не поступається своїм більш дорогим аналогам.

Конструкція вилки цього велосипеда в поєднанні з відмінною геометрією Trek Marlin 7 гарантує ідеальну їзду на будь-яких трасах.

Велосипед має подовжену верхню трубу рами, що дає можливість рівномірно розподілити вагу велосипедиста та додати комфорту під час їзди. Модель Trek Marlin 7 має широкий діапазон розмірів для будь-якої людини яка вирішила стати велосипедистом. Слід звернути увагу, що моделі з невеликим розміром рами мають колеса розміром 27,5 дюймів

Обладнання Trek Marlin 7

Якщо подивитись специфікацію до цього велосипеда, то можна побачити, що вона оснащена компонентами одними з найвідоміших виробників. Але більшість деталей являється стандартом для велосипедів такого класу.

Вилка від відомого виробника ROCKSHOX, забезпечить поглинання всіх нерівностей будь-якої поверхні, з якою Вам доведеться зіштовхнутись під час їзди. Вона обладнана базовою системою блокування та попереднього навантаження. 

Надійні і функціональні колеса з подвійним ободом від BONTRAGER, які оснащені покришками XR2. Передня шина цього велосипеда трохи ширше задньої. Таким чином, підвищується керованість велосипеда та зчеплення з поверхнею велосипеда та економія ваги.

Трансмісія, яка складається з переднього перемикача Shimano Altus та заднього Shimano Acera RD-M3000 Shadow, що вкупі складають 27 швидкостей, допоможе правильно розподілити навантаження як під час швидкісної їзди, так і на підйомах. В принципі, немає великої різниці між Shimano Altus і Acera. 

Велосипед обладнаний гідравлічні дисковими гальмами Tektro, але велосипедист буде забезпечений якісним гальмуванням в будь-яких ситуаціях. Гальмівні ручки можливо регулювати за відстанню від керма. Гідравлічна система, як правило, не дуже складна в обслуговуванні і є досить надійною.

Висновки

Виходячи з усього вище сказаного, можна зробити висновок, що Trek Marlin 7 їде так само гарно, як і більш дорогі моделі, такі як X-Caliber, Superfly або Pro- Caliber. Цей велосипед не підведе Вас при різких спусках вниз зі схилів, при входженні в круті повороти, або під час довгих мандрівок.

На нерівних поверхностях 29-ті колеса будуть вести себе надійно та агресивно. Жорстка рама гарантує гасіння всіх ударів, які будуть надходити від поверхні. Вилка від ROCKSHOX забезпечить максимум комфорту, а блокування вилки допоможе при підйомах на гору та їзді по рівним поверхням. 

 Рульове управління з відносно коротким виносом легко скерує велосипед туди, куди ви його направите. Гідравлічні гальма не є топовою моделлю, але на свій рівень працюють дуже якісно.

Покришки BONTRAGER забезпечують хороше зчеплення з дорогою і добре ведуть себе на вологій поверхні. 

На лісових стежках Marlin незмінний друг і товариш, але поціновувачам їзди містом він принесе менш задоволення, оскільки геометрія рами, вага і обладнання характеризують його як велосипед позашляхового використання.

Marlin має багато спільного з більш дорогими моделями Trek. Цей велосипед відповідає всім вимогам, які будуть висунуті йому починаючими спортсменами. Його геометрія забезпечує дуже сильну позашляхову базу.

Отже, Trek Marlin 7 -  це гарний гірський велосипед для їзди гірськими схилами, лісовими стежками, непрохідному лісу, який принесе купу задоволення та нових вражень своєму власнику.