Сьогодні наш фотоогляд присвячений жіночому велосипеду Kellys Vanity 10 2017.

Сьогодні наш фотоогляд присвячений жіночому велосипеду Kellys Vanity 10 2017.

Рама цього велосипеда виготовлена з урахуванням всіх особливостей жіночого  тіла і стане відмінним вибором як для прогулянкової їзди, так і для спорту та туристичних покатеньок.

Давайте розберем все по порядку.

Рама цього велосипеда виготовлена за спеціально розробленою геометрією Kellys KLC Lite 26 6061 - LSG (Lady Sport Geometry), що пройшла технології батування та гідроформування.

Велосипед обладнаний пружинно-еластмірною вилкою початкового рівня SR Suntour M3030, яка додасть комфорту при їзді на нерівних поверхнях та зменшить вібрацію в руки від траси.

Шифтери Shimano ST-EF510-8 EZ-fire Plus (3x8) разом з переднім перемикачем Shimano FD-M190, заднім перемикачем Shimano Tourney TX RD-TX800 і системою шатунів SR Suntour XCC (42x32x22) забезпечать чітке перемикання швидкостей.

Гальма початкового рівня типу  V-brake APSE Artek забезпечать надійне гальмування в будь-яких ситуаціях.

Колеса, зібрані на ободах KLS Draft та покришках INNOVA, відповідають за якісний накат, стійкість до нерівностей дороги та відмінне зчеплення з ґрунтом на всіх ділянках Вашого маршруту.

Окремо слід виділити сідло KLS Ebony Women, яке розроблене з урахуванням особливостей жіночої анатомії.  Воно має всередині пінний наповнювач підвищеної щільності і  спеціальний вигин по центральній лінії для зменшення тиску.

Отже, велосипед Kellys Vanity 10 2017 – це велосипед початкового рівня для людей, які тільки починають знайомитись з велосипедним світом.

Придбати велосипед Kellys Vanity 10 2017 можна оформивши замовлення на нашому сайті або завітавши в магазин Велоцентр.