Велосипед Trek X-CALIBER 8 2017 року

Пропонуємо Вашій увазі  фото огляд відомого позашляховика Trek-2017 X-CALIBER 8

Цей велосипед прийдеться до смаку як для професійних велосипедистів, що їздять в стилі крос-кантрі так і для аматорів. Рама, що виготовлена з алюмінію поєднує в собі легкість і в той же час агресивність геометрії Alpha Gold Aluminum, яка витримає будь-які перепони.

Внутрішня проводка тросів перемикання забезпечує більш довгий строк їх експлуатації та більш стильний вигляд Вашого байка.

За якість перемикання швидкостей відповідають передній перемикач SRAM X7 та задній SRAM GX, що в поєднанні з системою шатунів SRAM S1000, 36/22 і касетою SRAM PG1020 забезпечать чіткість і плавність перемикання.

Амортизаційна вилка Rock Shox Recon Silver з ходом в 100 міліметрів, гідравлічним блокуванням TurnKey та геометрією G2 Geometry поглинає всі нерівності на будь-яких ділянках доріг і додасть максимального комфорту під час їзди.

Гідравлічні дискові гальма від відомого японського виробника Shimano BR-M315 відповідають за бездоганне гальмування в будь-яких екстремальних ситуаціях та погодних умовах.

Покришки Bontrager XR2 29X2.20 характеризуються високою міцністю і якістю матеріала, що в поєднанні з ідеальним зчепленням на ґрунті та відмінним накатом прийдеться до смаку поціновувачам агресивної їзди.

Отже велосипед Trek-2017 X-CALIBER 8 буде відмінним вибором для велосипедистів, які тільки починають своє знайомство с дисципліною крос-кантрі так і для професіоналів. Відмінною особливістю цього велосипеда є унікальна геометрія і технологія виготовлення рами Alpha Gold Aluminum, що вирізняє Trek-2017 X-CALIBER 8 серед інших виробників.

Придбати Trek-2017 X-CALIBER 8 зі знижкою можна оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині.