Майстерня

Майстерня «Велоцентр» виконує якісний ремонт і технічне обслуговування велосипедів будь-яких виробників та моделей. Всі роботи проводяться на професійному обладнанні. Наша майстерня виконує також гарантійний ремонт та безкоштовний техогляд велосипедів виробників Trek, Kellys, Cube,ComancHe, які були придбані в магазині «Велоцентр». Окрім цього, ми Вам допоможемо встановити та налагодити велосипедний комп’ютер, відрегулювати сідло, замінити педалі, ланцюг та багато іншого.

Увага! 

 1. Веломайстерня забезпечує протягом обумовленого строку ремонту зберігання велосипеда (комплектуючих) клієнтів безкоштовно. Якщо після виконання ремонту в вказані строки, клієнт по яким-небудь причинам не забрав велосипед, за зберігання знімається платня в розмірі 3 грн. за кожну добу зберігання велосипеда.
 2. Вартість комплектуючих, які встановлюються на заміну не включена у вартість виконуємих робіт майстернею та оплачується окремо.
 3. При ремонті деталей, що мають корозію, бруд або мастило непридатними мастильними матеріалами, до ціни діючого прейскуранту додається надбавка в розмірі 25%.
 4. При зніманні або тільки встановленні деталі, замовник оплачує 50% вартості роботи.
 5. При виконанні термінового ремонту велосипеда чи деталі:
  • в присутності замовника або в строк не більше 3-х годин + 50%
  • протягом доби +40%
 6. Вартість ремонту нестандартного або занедбаного велосипеда чи обладнання оплачується з розрахунку витраченого часу (договірна ціна)
 7. Ціна на інші послуги, не вказані в даному прайс-листі, обговорюються безпосередньо з майстром
 8. Гарантійний ремонт велосипедів здійснюється тільки при наявності гарантійного талона!  

Майстерня по ремонту велосипедів приймає на ремонт ТІЛЬКИ чисті велосипеди!!!


 Опис та ціни робіт майсетрні «Велоцентр»

Назва роботи

Детальний опис роботи

Вартість, грн.

Базове обслуговування велосипеда Діагностика велосипеда, оцінка стану механізмів, протяжка вузлів, налаштування переднього та заднього перемикачів швидкостей, налаштування гальм.  200 грн.
Технічне обслуговування велосипеда Діагностика  велосипеда, оцінка стану механізмів велосипеду, протяжка вузлів, протяжка и правка коліс, обслуговування втулок, обслуговування рульової  колонки, обслуговування кареточного вузла, регулювання й чистка заднього и переднього перемикача, налаштування гальм, чистка зірок, чистка та змащення ланцюга. від  500 грн.
Збірка велосипеда Збірка велосипеда з представлених клієнтом запчастин та налаштування велосипеда.  від 200.00 грн.
Збірка велосипеда з коробки Збірка нового велосипеда з коробки та його налаштування. від 200.00 грн.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИЛКИ ТА ЗАДНІХ АМОРТИЗАТОРІВ

Обслуговування підвіски велосипеда В вартість роботи не включений демонтаж/монтаж амортизатора,  заміна або відновлення підшипників. від 250.00 грн.
Демонтаж/монтаж амортизатора двопідвіса Демонтаж/монтаж амортизатора, огляд і оцінка пальців амортизатора. від 50.00 грн.
Базове Т/О  повітряного амортизатора Розбирання амортизатора, оцінка стану повітряної камери, чистка повітряної камери, чистка пильника та сальника. Змащення повітряної камери. Встановлення амортизатора на велосипед.     250 грн.
Ремонт амортизатора Амортизатор пропускає повітря, підтікає, стукає при роботі, не працює регулювання відскоку, компресія або локаут, і друге..  
Т/о пружинного заднього амортизатора. Демонтаж/монтаж амортизатора на велосипед, оцінка стану пальців, демонтаж пружини. Розбирання амортизатора, оцінка стану деталей, чистка амортизатора, заміна мастила. (Ціна вказана тільки за роботу майстра) від 300.00 грн.
Заміна пружини і підкачка амортизатора Демонтаж/монтаж амортизатора, заміна пружини, підкачка амортизатора до робочого тиску. від 70.00 грн.
Обрізка штока вилки, та встановлення ромашки Обрізка штоку вилки, встановлення ромашки.  Ціна вказана без демонтажа/монтажа вилки на велосипед та ціни ромашки.  70.00 грн.
Демонтаж/монтаж вилки
(Для тех.осблуговування)
Демонтаж вилки, переднього гальма, вело комп’ютера, чистка/змащення рульової,  встановлення вилки, встановлення гальма з налаштуваннями.  від 100.00 грн.
   Базове Т/о
(Вилок Rock Shox с діаметром ніг 28-32мм )
Розбирання вилки (не повне). Оцінка стану ніг вилки, Бушингів.
Чистка штанів, пильників, паралонових кілець, заміна мастила в штанах В ціну включено: мастило  Rock Shox, мастило Sram butter, робота механіка. (Вартість вказана для вилок Rock Shox с діаметром ніг 28-32мм).
(В вартість не входить ремкомплект, пильники, паралонові кільця).
  від 200.00
 Повне Т/о
(Вилок Rock Shox с діаметром ніг 28-32мм )
Повне розбирання вилки, оцінка стану деталей, ніг, бушингів, чистка вилки, заміна ремкомплекту, заміна мастила в демпфері, заміна мастила в штанах, пильниках, заміна мастила на стальній пружині, або в повітряній камері.  В ціну включено: мастило  Rock Shox, мастило Sram butter, мастило ROCK SHOX PM600 MILITARY GREASE, робота механіка. (Вартість вказана для вилок Rock Shox с діаметром ніг 28-32мм).
(В вартість не входить ремкомплект, пильники, паралонові кільця).
від 400.00 грн.
Переборка вилок
типу  Rst, Suntour
(Пружини, еластомер)
Повне розбирання вилки, оцінка стану деталей, чистка штанів, змащування пружини, змащування бушингів. В ціну включено мастило і робота механіка.  (Демонтаж/монтаж вилки в ціну не включено). від 170,00 грн.
Т/о вилки
  (хід  120-150 мм)
Повне розбирання вилки, Оцінка стану деталей, ніг, бушингів, чистка вилки, заміна ремкомплекту, заміна мастила в демпфері, заміна мастила в штанах, пильниках, заміна мастила на стальній пружині, або в повітряній камері.  Робота механіка.
 (В вартість не входить ремкомплект, пильники, паралонові кільця, мастило).
від 350.00 грн.
Т/о Вилки
(Хід 150-200мм)
Повне розбирання вилки, Оцінка стану деталей, ніг,бушингів, чистка вилки, заміна ремкомплекту, заміна мастила в демпфері, заміна мастила в штанах, пильниках, заміна мастила на стальній пружині, або в повітряній камері.  Робота механіка.
 (В вартість не входить ремкомплект, пильники, паралонові кільця, мастило).
від 400.00 грн.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ГАЛЬМ

Налаштування гальма Регулювання до оптимальної роботи
   (ціна вказана за сторону).
від 30.00 грн.
Заміна колодок
(на гідравлічних дискових гальмах)
Встановлення нових колодок з подальшим налаштуванням гальма на велосипеді. 
(Ціна вказана за сторону).
 50.00 грн.
Заміна колодок
(на механічних дискових гальмах)
Встановлення нових колодок з подальшим налаштуванням гальма на велосипеді. 
(Ціна вказана за сторону).
50.00 грн.
Заміна колодок
( на гальмах типу V-brake
Встановлення нових колодок з подальшим налаштуванням гальма на велосипеді.  Ціна вказана за сторону. (Колодки в ціну не входять). 40.00 грн.
Заміна гальмівного диска/встановлення нового. Демонтаж/монтаж гальмівного диску або встановлення нового з подальшим регулюванням гальма на велосипеді. від 50.00 грн.
Встановлення гідравлічного гальма на велосипед с повним налаштуванням Встановлення гідравлічного гальма на велосипед з повним налаштуванням.  Ціна вказана за сторону.  Обрізання гідро-лінії та оливки оплачуються окремо. від 75.00 грн.
Встановлення механічного гальма на велосипед с повним налаштуванням Встановлення механічного гальма на велосипед з повним налаштуванням.  Ціна вказана за сторону.
(Рубашка, кінцевики і трос оплачуються окремо).
75.00 грн.
Встановлення гальм типу
V-brake на велосипед с повним налаштуванням
Встановлення гальма типу V-brake на велосипед с повним налаштуванням. Ціна вказана за сторону.
(Рубашка, кінцевики й трос оплачуються окремо).
від 50.00 грн.
Прокачування гідравлічних гальм  Avid
(DOT  5.1 , DOT 4)
Вартість вказана за одну сторону (за один тормоз).
В вартість входить  Dot 5.1 , Dot 4 . Робота механіка. Заміна колодок, якщо необхідно.
(Колодки не входить в вартість прокачування.)
від 100.00 грн.
Прокачування гідравлічних гальм Shimano Вартість вказана за одну сторону(за один тормоз). В вартість входить мінеральне масло Shimano. Робота Механіка.  Заміна колодок при необхідності.
(Колодки не входять в вартість прокачування. )
150.00 грн.
Прокачування гідравлічних гальм Tektro та інших … Вартість вказана за одну сторону (за один тормоз). В вартість входить DOT 5.1/DOT 4 або мінімальне мастило Shimano. Робота механіка.  Заміна колодок при необхідності.
(Колодки не входять в вартість прокачування)
від 150.00 грн.
Переборка (Т/о) ручки гідравлічного гальма. Перебирання ручки, оцінка стану деталей, чистка, змащування.
(Прокачування гальма в вартість не входить).
від 120.00 грн.
Переборка (Т/о) каліпера гідравлічного гальма. Перебирання каліпера, оцінка стану деталей, усунення неполадок, чистка, змащування.
(Прокачування гальма в вартість не входить).
від 150.00 грн.
Обрізання гідро лінії з установкою оливки Обрізання гідро лінії з установкою оливки з штуцером. Підгонка під раму. Ціна вказана за сторону.
(Оливка и штуцер оплачуються окремо).
75.00 грн.
Обрізання гідро лінії з установкою оливки і прокачування гальма Обрізання гідро лінії, установка оливки з штуцером.
Підгонка під раму. Ціна вказана за сторону.
(Оливка і штуцер оплачується окремо).
150 грн.
Чистка/мийка гальмівних колодок Демонтаж/монтаж гальмівних колодок. Видалення з колодок бруду з подальшою мийкою (та прокалюванням) колодок. Налаштування гальма на велосипеді. (Ціна вказана за сторону) 75.00 грн.

ОБСЛУГОВУВАННЯ КОЛЕС ТА ВТУЛОК

Центрування колеса Виправлення вісімок, овалів.  70.00 грн.
Протяжка спиць Виправлення вісімок, яєць, протяжка спиць, центрування колеса.  100.00
Вставити спицю с подальшим центруванням колеса Демонтаж/монтаж касети або ротора. Встановлення нової спиці с подальшим центруванням колеса. 
(Ціна вказана за встановлення однієї спиці, кожна наступна + 15 грн.).
100.00 грн.
Збірка нового колеса Підбір необхідної довжини спиць, збірка, налагодження за допомогою спеціального інструмента.
(Спиці та ніпелі оплачуються окремо).
 150.00 грн.
Заміна обода/втулки/спиць Повна розборка і збірка колеса з підбором спиць і центруванням .  Демонтаж/монтаж ротора чи касети.
(У вартість роботи не включений демонтаж/монтаж покришки). 
від 200.00
Установка безкамерної покришки с проклейкою обода Повний цикл. Установка безкамерної покришки, проклейка обода та встановлення ніпеля + герметик.
(Ціна вказана за одне колесо).
 від 150.00 грн.
Перебирання втулки на насипних підшипниках Розбирання втулки, оцінка стану. Очищення/змащування деталей втулки.  Збірка та налагодження. Встановлення ротора.
Задня втулка (тріщотка/барабан не розбирається).
 від 100.00 грн.
Перебирання задньої втулки на насипних підшипниках з барабаном. Розбирання втулки, оцінка стану. Очищення/змащування деталей втулки.  Збірка та налагодження. Встановлення ротора, касети.
Заміна зношених деталей при необхідності (оплачуються окремо).
від 150.00 грн.
Обслуговування втулок на пром. підшипниках. Розбирання втулки, чистка та оцінка стану деталей.
Перед/зад.
(Зад. втулка чистка та змащення собачок).
50/100,00 грн.
Перебирання передньої втулки на пром. підшипниках Розбирання втулки, чистка, оцінка стану. Випресовування/запресовування пром. підшипників або (заміна на нові), оцінка стану підшипників, чистка та змащування підшипників.
(Нові підшипники оплачуються окремо).
від 120.00 грн.
Перебирання задньої втулки на пром. підшипниках. Розбирання втулки, чистка, оцінка стану. Випресовування/запресовування підшипників або (заміна на нові), оцінка стану підшипників, чистка та змащування підшипників. Чистка та змащування собачок, заміна при необхідності.
(Нові собачки або нові підшипники оплачуються окремо).
від 200.00 грн.
Заміна собачок в задній втулці Демонтаж/монтаж барабана. Чистка та змащення механізму, заміна собачок. Робота механіка. від 100.00 грн.
Заміна камери Демонтаж/монтаж колеса та покришки. Демонтаж/монтаж камери.
(нова камера оплачується окремо).
50.00 грн.
Монтаж або заміна покришки Встановлення покришки на колесо. Регулювання тиску під власника. від 30.00 грн.
Ремонт камери Ремонт камери.
Ціна вказана за одну латку та роботу механіка.
(Демонтаж/монтаж колеса в ціну не включено).
25.00 грн.
Ремонт пробитого колеса Демонтаж/монтаж колеса, ремонт камери.
Бортування покришки.
(Ціна вказана за одну латку та роботу механіка).
від 50.00 грн.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАНСМІСІЇ

Встановлення заднього перемикача з налаштуванням

Встановлення заднього перемикача на велосипед з налаштуванням.
(Рубашка, кінцевики, трос оплачуються окремо).
 70.00 грн. 

Встановлення переднього перемикача з налаштуванням

  Встановлення переднього перемикача на велосипед з налаштуванням.
(Рубашка, кінцевик, трос оплачуються окремо).
50.00 грн.

Заміна заднього перемикача на новий з регулюванням.  

Демонтаж старого перемикача, монтаж нового перемикача з повним регулюванням.
(Рубашка, кінцевик, трос оплачуються окремо).
від 70.00 грн.

Повне Т/о заднього перемикача з регулюванням

Демонтаж/монтаж перемикача. Розбирання, чистка, оцінка стану деталей. Змащення та повне налаштування на велосипеді. від 70.00 грн.

Чистка та мийка трансмісії і перимикачів

Демонтаж/монтаж, чистка: касети, заднього і переднього  перемикача, чистка та змащування ланцюга. Повне налаштування швидкостей. Заміна троса або рубашки.
(Рубашка, , трос оплачуються окремо).
від 150,00

Встановлення/заміна шатунів

Заміна старих шатунів, встановлення нових.
Без демонтажу/монтажу каретки.
50.00 грн.

Заміна шатунів з кареткою/заміна каретки

Демонтаж/монтаж шатунів, демонтаж/монтаж каретки,змащування. Підбір каретки і шатунів при необхідності. 100.00 грн.

Перебирання педалей

Розбирання, чистка оцінка стану деталей, змащення та збирання. від 100.00 грн.

Заміна ланцюга

Видалення зайвих ланок нового ланцюга і установка. 50.00 грн.

Чистка та змащування ланцюга

Чистка ланцюга спец. розчинами, чистка повітрям під тиском. Змащування ланцюга. 70.00 грн.

Змащування ланцюга

Змащування ланцюга 25.00 грн.

РАМИ

Заміна рами  Перенесення обладнання з однієї  рами на іншу, з налагодженням від 250.00 грн.
Вирівнювання гака заднього перемикача Знаття/встановлення заднього перемикача та його налагодження від 70.00 грн.
Торцювання або відновлення різьби в кареточному вузлі Торцювання кареточного вузла на рамі. Відновлення пошкоджених ниток в різьбі кареточного вузла. від 150.00 грн.
Встановлення нової рульової на раму Встановлення нової рульової на раму. Запресовування чашок рульової в раму. (Демонтаж/монтаж вилки і других деталей, оплачується окремо). 100.00 грн.
Заміна рульової колонки на рамі/велосипеді Демонтаж старої рульової, запресовування нових чашок. Монтаж всіх деталей на велосипед і повне налаштування. від 150.00
МОНТАЖ АКСЕСУАРІВ
Монтаж щитків (Крил)  Монтаж/демонтаж Крил на велосипед з налаштуванням.  від 25.00 грн. 
Монтаж велокомп'ютера Монтаж/демонтаж велокомп’ютера на велосипед з налаштуванням. від 25.00 грн.
Монтаж багажника Монтаж/демонтаж багажника на велосипед. від 40.00 грн.
Монтаж дитячого сидіння Монтаж/демонтаж дитячого крісла. Налаштування і підгонка під велосипед. від 50.00 грн.
Монтаж додаткових (захисних) коліс на дитячий велосипед. Монтаж/демонтаж коліс на велосипед, налаштування коліс. від 40.00 грн.
Інші аксесуари Встановлення та налаштування. Консультація за домовленістю