106 річний рекордсмен велосипедист закінчує кар'єру!

106-ти річний французький велосипедист, чиї подвиги зібрали шанувальників у всьому світі, вийшов у відставку, про що повідомили його друзі у AFP. Тепер він готовий до більш неквапливих виступів після боротьби в перегонах рекордсменів. Але 106-річний Роберт Маршанд, як і раніше, з'їдає милі на стаціонарному  вело-тренажері у своїй скромній квартирі-студії на північному сході Парижа.

 В січні минулого року Маршанд виїхав на трек та проїхав 14 миль за годину на національному велодромі у Сент-Кентин-ен-Івелінес, що на заході від Парижа. Це був новий рекорд для своєї вікової групи - хоча категорія повинна була бути створена спеціально для нього, і він не мав конкуренції.

106-річний француз зараз встановлює велотренажерний рекорд для вікової групи.

"Його лікарі не хочуть, щоб він продовжував робити такі величезні зусилля ", - заявив його сусід Христиан Бушар, підтверджуючи доповідь у місцевій газеті La Marne.

 У 2014 році Маршанд зумів проїхати близько 16,7 миль за одну годину, рекорд для гонщиків більше 100 років. Нещодавно, як і в серпні минулого року, він затвердив на чемпіонаті світу з перегонів у категорії понад 105 років. Хоча, знову ж таки, у нього не було конкурентів.

Продовження ще одного запису "означатиме великий тиск, багато вимог", - сказав Ален Гетерон, президент клубу Cyclos Myrtriens в Мітри-Морі, де Маршанд являється почесним власником картки "Якщо він педалює, він повинен робити це тільки для задоволення".

Маршанд народився 26 листопада 1911 року на півночі Франції у місті Ам'єн, працював у різноманітних галузях: пожежний, садовий плантатор, виноградар, овочевий фермер – за своє життя, яке охопило дві світових війни. Колишній чемпіон національної гімнастики та боксер в окрузі  Венесуели та Канади також мали місце в житті Маршанда.

Він отримав свою видатну фізичну форму завдяки великій кількості вправ, багато споживав фруктів і овочів, не дуже багато кави, ніяких сигарет та дуже мало алкоголю.