Чотири поради для налаштування безкамерних покришок

Перехід на безкамерні покришки може здатись досить складним процесом, але зробивши все правильно, ви будете отримувати масу задоволення від життя без проколів, з більшим зчепленням  та покращеним опором коченню.

Ось основні кроки, які вам потрібно виконати, щоб позбутися від камер гірського велосипеда.

Що вам знадобиться:

Ободна стрічка.

Щоб безкамерне колесо працювало потрібно запобігти виходу повітря через отвори для спиць. Деякі колеса мають герметичні ободи, але більшість виробників використовують стрічку, щоб зробити їх герметичними. Нові колеса часто бувають попередньо проклеєними. Якщо ні, то вам потрібно буде зробити це самостійно.

Найкраще підійде спеціально розроблена ободна стрічка від такого брендів, як milKit, яка досить добре працює.

Оберніть її щільно і акуратно в середині обода.

Безкамерний ніпель.

Щоб потрапило повітря в безкамерне колесо, потрібно встановити спеціальний безкамерний ніпель.

Він вставляється в отвір клапана в ободіз внутрішнього боку обода, а потім затягується гайкою з зовнішнього боку, щоб створити герметичне ущільнення.

Зверніть увагу! Можливо, вам доведеться просунути клапан крізь ободну стрічку (обережно) під час його встановлення.

Герметик

Ця чарівна рідина зазвичай містить латекс і дрібні частинки. Його робота полягає в ущільненні будь-яких невеликих пробоїв або отворів, які ваші шини можуть отримати на шипах, скелях тощо. Ми виявили, що MilKit та BikeWorx працюють особливо добре. Залийте 80–100 мл герметика в шину, перш ніж встановлювати останню секцію на обод.

Накачування.

Це головний етап. Активного накачування ножним насосом повинно бути достатньо, щоб більша частина бортів покришки потрапили в обід і зробила його герметичними, особливо якщо ви спочатку жмакаєте шину на краю обода.