Монстр 2019 року – новий гірський велосипед Trek Roscoe 6

Roscoe 6 – це ідеальний вибір для катання на крос-кантрі велосипедах для початківців, які хочуть весело провести час на трасі. Він має агресивні покришки великого розміру, які додають вам впевненості, зберігаючи керованість, вилку, що поглинає великі нерівності та коріння, трансмісію з широким діапазоном передач і жорстку геометрію рами, яка полегшить керування велосипедом і зробить його більш технічним на всіх ділянках траси та будь-яких перепонах.

Це правильний вибір для Вас, якщо…

Попереду пригоди і ви хочете стати їх частиною! Ви шукаєте легкий та приємний шлях до їзди на спортивних велосипедах високої якості, яка буде радувати вас і мотивувати катати кожен день.

Технології які Ви отримуєте.

Гірський велосипед Trek Roscoe 6 зібраний на базі міцної алюмінієвої рами Alpha Gold Aluminium G2 Geometry, що пройшла технологію подвійного батування та гідроформування труб, покришки Kenda Havok 27,5 x 2,8 зібрані на широких ободах нададуть неперевершене зчеплення з трасою.

Крос-кантрі вилка SR Suntour XCM 32 з ходом 120 мм відпрацює кожну нерівність чи перепону дороги. Roscoe обладнаний жорсткою трансмісією Shimano Deore на 10-ть швидкостей, яка забезпечить чітке і плавне перемикання при будь-яких навантаженнях. Гідравлічні дискові Tektro стануть надійним помічником в самих екстремальних ситуаціях.  Більш широкий руль та коротший винос для покращення контролю під час їзди.

Чому Вам це сподобається

  • Гірський хардтейл Роско настільки стабільний і керований, що це миттєво покращує майстерність велосипедиста.
  • Більш коротший винос та більш широкий руль покращує керованість
  • Навіть коли траса стає нерівною, широкі покришки 27,5+ забезпечать потужне зчеплення, впевненість та стабільність.
  • Цей MTB велосипед має кріплення для багажника, завдяки чому його можна використовувати для мандрівок або для інших побутових поїздок.
  • Невисока ціна за яку ви зможете купити велосипед Trek Roscoe 6 зробить його доступним для всіх бажаючих.