Нове обличчя Trek Marlin

Цього року всесвітньо відомий велосипедний бренд Trek випустив лінійку гірського велосипеду серії Marlin.

Повністю нова алюмінієва рама Alpha Silver

Є багато змагань початкового рівня на гірських велосипедах, тому Trek оновили свій модельний ряд Marlin, щоб допомогти вам залишитися завжди попереду! 

Нова рама дуже близька по геометрії і вазі до X-Caliber і має особливі витончені форми, міцність та жорсткість, внутрішню проводку тросів, оновлену підсідельну трубу діаметром 31,6 мм та велике різноманіття кольорів, які розділяються на теперішньому модельному ряді велосипедів. 

Концепція Smart Wheel Size

Trek Marlin 2019 досі дотримується своєї програми Smart Wheel Size і 7 типорозмірів від 13,5˝ до 23˝– тому всі моделі Marlin доступні для будь-якого зросту. Велосипеди розміром 13.5 та 15.5 у всіх варіантах моделей о обладнані більш вузьким кермом, що дає можливість зручно керувати та діставати до гальмівних важелів та колеса діаметром 27,5”. В той час, як більші розміри обладнані передньою вилкою з ходом 100mm та колесами діаметром 29”, рами розміром 13.5 мають більш коротку вилку з ходом 80mm, що дає можливість велосипедистам з невеликим зростом досягати ефективної посадки для педаляжу.

Окрім цього, оновлений Marlin обладнаний новими ергономічними гріпсами на замках та ергономічним сідлом, що дасть можливість комфортно їхати на будь-яких ділянках траси та зменшувати навантаження на руки.

Жіночий Marlin замінює Skye

Компанія Trek  також оновила і всю лінійку жіночих велосипедів замінивши Skye жіночі хардтейли на нову лінійку Marlin WSD. Ці велосипеди мають більш занижену висоту на 13,5 та 15,5, а інші розміри мають такі ж специфікації та геометрію, що й основна лінійка Marlin. Ці моделі мають альтернативні кольори, плюс сідло для жіночої анатомії і більш вузьке кермо для кращої керованості.

Інтеграція аксесуарів

Традиційно, Marlin був вибором початківців і мандрівників. Весь новий Marlin обладнаний кріпленнями, які дозволяють легко інтегрувати аксесуари, такі як задній багажник, а також включає в себе вбудоване кріплення для підніжки.

Флагманський Marlin 7

Все та ж нова рама, на базі якої зібраний велосипед. Вилка RockShox XC 30 з можливістю блокування хода забезпечить комфортну їзду на всіх нерівних ділянках шляху та зменшить вібрацію та удари в руки велосипедиста. Трансмісія на 27 швидкостей c заднім перемикачем Shimano з технологією Shadow, надасть чітке і плавне перемикання при будь-яких навантаженнях.

"Кращий  початковий гірський велосипед означає кращий досвід для  новачків", сказав менеджер по продуктах Trek Mountain Bike Chris Drewes. «Марлін - справжній велосипед, який відмінно підійде для довгих поїздок і гонок. Він пропонує набагато більше, ніж те, що люди очікують.»