Огляд Knog PWR Road

У Knog PWR Road максимальний світловий потік складає всього 700 люмен, і якщо судити по цьому показнику і тільки по світовому променю, вам буде здаватись, що він не занадто яскравий.

Проте якість променя відмінна, з поступовим звуженням до периферії і міцною точкою відсічки, що запобігає осліпленню. Хоч, у нього немає такої дальності дії, як у деяких більш потужних ліхтарів, але виявилось, що цього достатньо, і простіше кажучи, з ним просто приємно їздити.

Виріз в корпусі також забезпечує бокове освітлення для кращої видимості на дорозі.

Має шість режимів:

  • Max;
  • Mid;
  • Stamina;
  • Pulse;
  • Strobeflash;
  • Eco flash;

Які можна запрограмувати за допомогою додатка Knog ModeMaker. Тим не менше, перемикання режимів вручну не може бути простіше, оскільки для включення і послідуючої прокрутки різних налаштувань достатньо просто повернути голову.

Практичність проявляється в кожному аспекті цього велосипедного ліхтаря, що й недивно, якщо ви взнаєте, що система PWR - це група продуктів, розроблених для спільної роботи з використанням однієї й тієї ж системи зарядки. Витягніть лампочку з кінця, і в середині ви побачити точку зарядки, а також два порти USB, які дозволяють використовувати акумулятор в якості блока живлення.

Додаткові блоки живлення можна придбати окремо, і якщо ви вирішите повністю використовувати систему, доступна подвійна зарядна станція, яка включає в себе не тільки ряд ліхтарів, а й кріплення для ліхтаря.

Щоб перевірити рівень заряду батареї, коли індикатор не горить, просто доторкніться його кінця. При використанні чотири світлодіоди збоку показують час, що залишився - це робити, яка здається неважливої, але розміщення їх збоку означає, що ви не отримаєте звичайних відблисків від них зверху, коли ви їдете.

Кронштейн може бути прикроплений вище або нижче вашого керма, також можливо встановити й по центру на виносі. Як тільки кронштейн встане на місце, світло ковзає і фіксується з характерним клацанням. Ліхтар досить легкий, щоб використовувати його в якості налобного ліхтаря, якщо ви займаєтесь нічним бігом. Кріплення для GoPro / шолома продається окремо.

Knog PWR Road - це добре зроблений, універсальний ліхтар, який, наряду з блоком живлення і опціями зарядки, робить його хорошим вибором для прогулянкових або багатоденних, туристичних поїздок, коли можливості заряджання обмежені.