Стійке, чисте мастило для ланцюгів з Південної Африки.

Мастило Smoove працює довго і забезпечує безперебійну роботу вашого ланцюга.

Багато в кого в хазяйстві є ящик для інструментів, повний різних видів мастила для ланцюгів. Існують вологі і сухі керамічні мастила на восковій основі, мастила з нано-частинками і навіть ванна з парафіном. Причина, по якій  ми обираємо не один варіант мастила полягає в тому, що кожен з них гарно працює в певних умовах, але у кожного також є певні недоліки.

Досить часто виявляється, що довговічні мастила, які тримаються на вашому ланцюгу цілу вічність, не такі гладкі, в той же час як супергладкі мастила, здається, зникають приблизно через 60 миль / 97 км.

Smoove родом з Південної Африки, і засновник Руан Дейзел витратив три роки на розробку продукту, щоб зробити його правильним, щоб він працював в будь яких умовах. Фактично, відповідно інформації, присланої австралійським дистриб’ютором Leadout Sports з мастилом, близько 60 відсотків команд на Cape Epic 2016 використовували Smoove. Враховуючи, наскільки сумнозвісний Cape Epic знищенням спорядження, це гарне визнання.

Це продовжується, продовжується і продовжується

Тести показують, що після використання Smoove протягом останніх декількох місяців, як на дорозі, так і поза нею, и можна стверджувати, що це одна з самих чистих мастил, які існують. Це також одне з мастил, яке запобігає зносу ланцюга, і після 400 км ланцюг ще не буде сухим і не виглядатиме так, як якщо б її опустили в вугільний пил.

Хоча Smoove і не робить ніяких конкретних заяв про строк служби мастила, так як це може варіюватися в залежності від кількості використаного мастила, підготовки ланцюга і умов їзди.

Секрет Smoove в його формулі на водній основі, яка містить віск і «спеціальні домішки». Дейзел пояснив, що коли він розробив Smoove, він хотів створити мастило, яке мало б краще за якістю воску і масла, але не притягувала пил і не зникала швидко - серйозна задача.

«Хоча Smoove і має деяку схожість з іншими мастилами на основі воску, коли він все ще знаходиться в рідкій формі, після повного висихання залишається матеріал, який ми називаємо «пластичним»; це не тверде тіло і не рідина. Це дає йому можливість рухатись разом з ланцюгом, відштовхувати пил і лікувати себе, щоб він не зрізався механічні і не відпадав », - сказав Дейзел.

«Формула на водній основі - це просто «транспортер і випаровуючийся компонент», щоб доставити мастило в потрібне місце», - продовжив він. «Для цього ми створили рідину з дуже низьким поверхневим натяжінням, щоб вона могла вбирати себе в ланцюг і заповнювати всі порожні місця. Формула на водній основі дала нам можливість розвинути цю частину рівняння».

Почати з чистого листа

Smoove приділяє більше уваги першому нанесенню мастила. Ваш ланцюг повинен бути повністю очищений від попереднього мастила і, звичайно ж, очищена і висушена перед нанесенням мастила. Ви також не повинні витирати залишки, а потім залишити їх як мінімум на годину перед поїздкою. Навіть при важкому застосуванню все, що залишилось, - це декілька білих плям на роліках, які зникають, коли ви почнете їхати.

Пляшечка Smoove lube також досить витончена. У неї тонкий наконечник, який забезпечує точне нанесення, але також запобігає проливанню водянистого мастила по всій підлозі, коли ви її перевертаєте, як це може трапитись з деяким іншим легким мастилом.

Коли Smoove нанесений, він не стає чорним, як більшість інших лубрикантів, він просто стає трохи восковим на дотик. Навіть на ланцюгах MTB, який провів досить багато часу, все, що у вас залишиться після того, як ви проведете пальцем по ланцюгу, - це світло-сіра відмітка, яку легко стерти.

Найбільш вражаючим є здатність відштовхуватись пісок. Навіть після пари сотні кілометрів, ваш ланцюг не видає шкрябаючого шуму, а коли ви приходите чистити її, в нижній частині пристрою для очистки ланцюгів на диво не хапає піску.

Smoove рекомендує знежирювач для цитрусових, щоб видалити мастило з ланцюга, але ви можете впоратись з цією задачею, використовуючи засіб для миття посуду і відро з теплою мильною водою.

Отже Smoove - відмінний варіант для звичайного гонщика, який часто забуває або відкладає чистку свого велосипеда. Він служить довго, працює дуже чисто и зовсім не поглинає великої кількості піску.