Огляд заднього велосипедного світла Knog Cobber Mid

Cobber стверджує, що пропонує ідеальну бокову видимість, але хіба це втрата загальної яскравості?

Унікальний набір світлодіодів Knog Cobber Mid забезпечує відмінну бокову видимість, яка гарно освітлює задню частину велосипеда. В режимі постійної вихідної потужності 75 люменів заряду батареї вистачає на 2 години.

Knog Cobber Mid технічні характеристики

Має в загальному вісім стандартних режимів, але використовуючи додаток Knog's Modemaker для програмування ваших власних налаштувань, Cobber Mid заявлений як 100-відсотково водонепроникний з власним вбудованим «чоловічим» USB-акумулятором.

В комплекті два монтажних кронштейни: один підходить для труб з вузьким кутом, а другий - для більш широких поверхонь. Вони використовують ущільнююче кільце для кріплення, яких в комплекті чотири штуки різного розміру.

Блимавка обладнана індикатором заряду батареї, і Knog стверджує, що він буде працювати на повну потужність, поки не залишиться  всього 10 відсотків заряду.

Knog Cobber Mid кріпиться за допомогою одного ущільнюючого кільця.
Він виступає не так сильно, як деякі блимавки.

Продуктивність Knog Cobber Mid.

Магнітний однонаправлений ковзаючий механізм зажиму, який прикріплює корпус ліхтаря до його кріплення, забезпечує надійне з’єднання, але може бути досить жорстким в використанні, і відсутні стрілки, що вказують, в яку сторону він ковзає для зняття.

Після того, як кріплення встановлене на корпус велосипедної мигалки, вбудований USB-роз’єм закриває гачок з ущільнюючим кільцем, щоб він не загубився або не впав.

Велосипедна блимавка укомплектована трьома ущільнюючими кільцями, які розрізняються за розміром, можна сказати, що самі маленькі з них являються кращими, оскільки пропонують найбільше натягування на підсідельних штирях самих різних розмірів.

Велосипедний ліхтар довгий і тонкий тому кріпиться до велосипеда тільки вертикально, але його тонкий профіль означає, що він обнімає підсідельний штир, утримуючи його на відстані від задньої покришки, оскільки задня підвіска стискається. Хоча у стандартній комплектації він не постачається з будь-якими іншими варіантами кріплення - наприклад, рейками сидінь..

Можна стверджувати, що більш вузьке з двох кріплень більш стійке навіть на пласких поверхнях, скоріш за все, тому, що в ньому більше матеріалу, щоб краще амортизувати і утримувати легку вагу.

Однією кнопкою легко користуватись, коли ви не їдете на велосипеді, а вибір режиму інтуїтивно зрозумілий.

Вбудований USB-роз’єм зручний, якщо Ви забули або загубили кабель, можна використовувати будь який USB шнур, тому зарядка – не є проблемою.

Світло, яке видають світлодіоди COB, досить яскраве, і добре розсіяне, і немає жодної зони фокусування. При цьому на підлогу за джерелом світла падає червоне світло, а не чіткий промінь.

У нього відмінний кут огляду, і навіть під кутом 90 градусів від задньої частини ліхтаря він фактично такий же яскравий. Встаньте перед ліхтарем, і його світло буде видно під кутом до 110 градусів позаду.

Велосипедна блимавка пропонує вражаюче поєднання стандартних режимів, яких достатньо для задоволення всіх вибагливих гонщиків. Якщо ви цього хочете, додаток Modemaker задовольнить всі ваші потреби.

Час роботи склав 1 годину 40 хвилин, що на 20 хвилин менше, чим заявляє Knog,  але такий час автономної роботи на максимумі досить непогано в будь яких умовах. І довше працює на мінімальному режимі або в режимах блимання, якщо потрібно довго їхати на велосипеді.