Задня блимавка Knog Lil Cobber

Knog Lil 'Cobber має симпатичний і чудернацький зовнішній вигляд, і видає дійсно гарне світло, яке забезпечує якісну видимість, особливо збоку на 330°. У нього є «розумний» вбудований USB-штекер для зарядки без кабелю, і, поки він підключений до комп’ютера, ви можете налаштовувати його режими за допомогою додатку Knog ModeMaker. Все це робить його більш дорогим, чим інші ліхтарі з такою кількістю люменів, але якщо вам потрібне світло для їзди за містом з відмінною боковою видимістю, ви зрозумієте, що він того вартий.

Lil 'Cobber може багато чого зробити для такої маленької блимавки. Сама важлива річ - і, очевидно, весь сенс існування велосипедного ліхтаря - це кут світла, і він відмінно справляється з цією задачею. Проїжджати перехрестя вдень або вночі - завжди напружена дія для велосипедиста, але з вигнутою групою мініатюрних світлодіодів Knog ви відчуєте, що можна розслабитись більше, чим з блимавками, які направлені прямо назад.

Lil 'Cobber Rear має в своєму арсеналі 50 люмен. Світлодіодні індикатори Efficient Chip on Board (COB) забезпечують максимальний рівень яскравості до 90% часу роботи акумулятора. В Lil 'Cobber Rear попередньо запрограмовано 5 режимів, плюс він сумісний з додатком ModeMaker, так що ви можете налаштовувати свої режими роботи велосипедної блимавки.

Режими та додаток

Lil 'Cobber поставляється з п'ятьма запрограмованими режимами. Якщо ви завантажите та встановите додаток ModeMaker, ви зможете вибрати ще 12 і налаштувати їх усі на швидкість спалаху за допомогою повзунка. Єдина проблема з цим полягає в тому, що в режимах за замовчуванням час роботи вказаний на заводі, але як тільки ви почнете налаштовувати, вам доведеться самостійно з’ясувати час роботи.

Lil 'Cobber Rear простий в експлуатації. Довге натиснення однієї кнопки вмикає і вимикає світло, а коротке перемикає режими. Cobber на 100% водонепроникний з рейтингом IP67 і має час роботи до 40 годин.

Для вашого Cobber не потрібен зарядний кабель, його вбудований USB-роз’єм підключається безпосередньо до USB-порту. Час зарядки складає 4 години. Коли ваш Cobber розряжаєтся, навколо кнопки загорається червоне кільце. Це кільце стане зеленим, а потім погасне, коли Cobber повністю зарядиться і буде готовий до роботи.

В використанні

Cobber поставляеться зі з’ємними силіконовими ремінцями для рулів і підсідельних штирів діаметром 22-32 мм + і магнітним кріпленням. Також в наявності великий ремінь, який підходить для труб і профілів рульової труби з окружністю до 200 мм. Cobber поставляється з стандартним кріпленям і кріпленням Aero. Маячок щільно тримається на підсідельному штирі, і щоб зсунути його в гору треба прикласти зусиль, а додатковий магніт, який діє як скобки для ременя системи пластикових зажимів додає міцності.

Тестуючи Knog під час тригодинних поїздок по вибоїстих стежках з деякими швидкими спусками, а також для поїздок на роботу визначено, що він залишається на місці і не ковзає по підсідельному штирю. Справді, він настільки легкий при 22 г, що немає ніякої небезпеки, щоб він зіскочить.

 

Багато велосипедного світла непросто експлуатувати в рукавичках, особливо під час руху, але якщо ви вирушили, забувши увімкнути Knog, легко повернутися назад і зробити це завдяки кнопці позитивного відчуття, яка виступає настільки, наскільки це можливо.

Оцінка водонепроникності IP67 (стандартна для сучасних телефонів, електронних пристроїв тощо) виправдана – під час потрапляння її під дощ чи перебування в вологому середовищі завжди працюватиме безперебійно.

Час використання

Стандартний режим, який використовує повні 50 люменів, був ввімкнутий, під час денної їзди. Перш ніж зменшити потужність  і частоту  блимання в додатку було виявлено, що отримано близько 6 з заявлених 7 годин, але кільце навколо перемикача стане червоним, щоб вказати на низький заряд через 2,5 години.

На повному постійному режимі (заявлено 1,4 години, робочих 1,3) кільце почервоніло через 25 хвилин.

Отже Lil 'Cobber  - якісна блимавка, яка відмінно бачиться збоку і більше, завдяки обтікаючим світлодіодам,  налаштування режимів через спеціальний додаток це все, виділяє її серед інших блимавок і робить привабливою для покупця.