Показано 8 з 8 товарів

Вибираємо велосипедні багажники.

Багажник для велосипеда — основний аксесуар велосипедів, які використовуються для мандрівок. Зазвичай багажники встановлюються на задній трикутник рами велосипеда та кріпляться спеціальними бонками або зажиом у підсідельну трубу.

На що слід звернути увагу при виборі велосипедного багажника:
  • на його динамічне навантаження - повинне бути від 50 кілограмів і вище;
  • він повинен витримувати до 25 кілограмів ваги;
  • можливість розміщення велосипедного баула для мандрівок. Під час вибору обов'язково треба приміряти велосипедний баул на багажник: середина повинна розміщуватись над вертикальною стійкою багажника, як її ще називають несучою;
  • ніяких підпружнених фіксаторів не повинно бути.

Окрім цього слід звернути увагу на матеріал та кріплення багажника до велосипеда. Матеріал, з якого виготовлений багажник, не менш важливий, ніж матеріал, з якого виготовлено велосипедну раму. Для виготовлення використовують алюміній та сталь. Ні в якому разі не можна брати багажник, який містить в конструкції пластикові деталі. Слід звернути увагу на те, як виготовлена конструкція багажника, тобто суцільного зварювання він чи розбірний. Перші більш надійні.

Не менш важливу роль відіграє також ще кріплення багажника. Слід звернути увагу на моделі з двома чи трьома вертикальними стійками з кожного боку. Варіант, коли верх багажника кріпиться до перекладини між верхніми стійками трикутника, а низ до петуха, є найбільш зручним та надійним. Але такий варіант кріплення не підходить до двухпідвісних велосипедів. Для них оптимальним вибором буде багажник з кріпленням тільки до верхніх стійок. Така конструкція теж досить надійна, але зменшується вага вантажу, який можна перевозити на ньому.

В даному розділі представлені велосипедні багажники таких відомих виробників як KLS, Topek, VK

Купити велосипедний багажник ви можете завітавши до нас в магазин або залишивши замовлення в інтернет-магазині «Велоцентр Полтава»