Дитяче сидіння Bellelli LITTLE DUCK Relax до 22кг сіро-червона

Артикул SAD-25-26

Доставка - Самовивіз (Полтава) - Кур’єром по Полтаві 50 грн. - Нова пошта - Інші служби доставки Оплата - Оплата в касу (Полтава) - Оплата кур'єру Полтава - ПриватБанк - VISA/MASTERCARD - Накладений платіж

Дитяче сидіння BELLELLI Little Duck Relax використовується для перевозки дітей віком до 6-ти років і максимальною вагою до 22 кг.

Кріплення відбувається на окремому кріпленні за раму під сідлом. Підходить до більшості типів велосипедів. Крісло обладнане швидкоз'ємним механізмом, м'якою прокладкою, ременями безпеки та захистом ніг від потрапляння в спиці.

Форма сидіння захистить дитину від бокових ударів. Є можливість відрегулювати кут нахилу спинки і дитина може знаходитись в напівлежачому положенні.

Має Європейський сертифікат якості TUV.

Система кріплення Bellelli Relax володіє всими перевагами системи Standard, але додатково дає можливість зміни кута нахилу крісла. Така можливість є дуже корисною, якщо Ваша дитина часто засинає під час поїздок. Збільшивши кут нахилу крісла, можна запобігти хитанню голови зі сторони в сторону та дасте йому можливість спокійно спати.

Бренд Bellelli
Тип товару Дитяче сидіння заднє