Показано 9 з 20 товарів

Вибираємо якісний велосипедний комп'ютер.

Сучасний велокомп’ютер — це багатофункціональний прилад, за допомогою якого можна відстежувати багато різних параметрів: від швидкості руху до температури оточуючого середовища та пульсу велосипедиста, тому зараз це не скільки розкіш, а річ першої необхідності для професійного велосипедиста, який слідкує за параметрами своєї їзди.

Давайте розберемось детальніше.

Перш за все велосипедні комп'ютери поділяються на:

  • Дротові - на спиці переднього колеса встановлюється магніт, на штани вилки кріпиться геркон, який зв'язаний з самим комп'ютером дротом. При обертанні колеса геркон реагує на магніт і потрібна інформація передається на дисплей. Розрахунок виконується на основі спеціальних формул, які занесені в пам'ять комп'ютера, що дозволяє отримувати точні дані. Елементів живлення вистачає як мінімум на рік безперебійної роботи. Ціна на такий велокомп’ютер відносно невелика.
  • Бездротові - мають такий самий принцип дії, як і провідний, але з однією особливістю - це відсутність дроту. Інформація передається за допомогою радіоканалу. Такий велокомп’ютер найчастіше стає улюбленим придбанням професіональних велосипедистів. Це пояснюється тим, що провід може пошкодитись під час агресивної їзди. Ціна на цей вид велокомп'ютерів вища ніж на дротові, а елементів живлення вистачає приблизно на півроку безперебійної роботи.

Вибираючи велокомп'ютер, завжди можна розраховувати на базовий набір функцій, який присутній навіть в бюджетних моделях. До таких функцій відносяться: годинник, загальна відстань та відстань за певний проміжок часу, спідометр.

В більш професійних моделях будуть присутні додаткові функції. Наприклад: розрахунок середньої швидкості, максимальна швидкість під час поїздки, каденс та багато іншого.

Окрім цього, під час вибору велокомп'ютера, слід також звернути увагу на можливість синхронізації його з вашим персональним комп'ютером, але така функція буде недоступна в бюджетних моделях.

В даному розділі представлені велокомп'ютери таких відомих виробників як KLS, Sigma, Top Action, VDO

Купити велосипедний комп'ютер Ви можете завітавши до нас в магазин або залишивши замовлення в інтернет-магазині "Велоцентр Полтава".