Показано 9 з 11 товарів

Фірма SIGMA SPORT була заснована в 1981 році. Метою було створення електричного тахометра для велосипедистів – так званих велокомп’ютерів. Вони повинні відрізнятись від звичайних тахометрів точністю даних, простотою в керуванні та великою кількістю додаткових функції і доступною ціною. Всі ці вимоги було досягнуто, і успіх фірми не заставив себе довго чекати. Сьогодні SIGMA SPORT - лідер на цьому ринку.

Окрім велоклмп’ютерів SIGMA SPORT розробила монітори сердечного ритму. Призначення цих приладів  - досягнення ефективних оздоровчих та спортивних тренувань. Монітори (ще їх називають кардіомоніторами або пульсометрами) в будь-який час підкажуть, в якому стані знаходиться серце. Це допоможе правильно визначити рівень навантаження в залежності від фізичного стану та поставлених цілей. Як новачкам, так і професіоналам SIGMA допоможе вибрати оптимальний ритм вправ та убезпечить від перевищення навантажень.

Пульсометри SIGMA – сучасні багатофункціональні прилади, які визначають частоту серцевих скорочень (ЧСС) з точністю електрокардіограми, сумісні з більшістю тренажерів, які мають приймач кардіосигнала. Комплект складається с зручного нагрудного кардіопередатчика, приймача кардіосигнала в формі наручного годинника і додаткового фіксатора для кріплення на кермо велосипеда.

Кардіомоніторами марки SIGMA SPORT користується багато відомих велогонщиків, як наприклад Ян Ульріх та інші. Моделі фірми уже не раз вигравали тести незалежної спільноти споживачів Германії Stifftung Warentest.

Асортимент приладів SIGMA SPORT включає широку лінійку від недорогого пульсометра до доступного по ціні потужного велокомп’ютера з різними функціями виміру швидкості, пробігу, набору висоти, температури повітря і пульсу користувача.