Показано 9 з 34 товарів

Покришки Schwalbe (Швальбе) відомі по всьому світу - від США до Південної Африки, Японії та Австралії. Німецька компанія Schwalbe - одна з небагатьох, яка використовує у виробництві технології багатошарового компаунда. Покришки і камери Schwalbe - вибір спортсменів і професіоналів.

Ви знайдете покришки Schwalbe в США або Південній Африці так само легко, як в Японії і Австралії. В Європі ж Schwalbe займає лідируючу позицію на ринку! Є дві причини для такого успіху. По-перше, тому що працівникі компанії Schwalbe 100% фанати своєї справи. По-друге, їх продукція є не скрізь, але виключно в спеціалізованих магазинах! Тому що керівництво Schwalbe наполягає на кваліфікованих консультаціях і професійному обслуговуванню.

Німецька компанія Schwalbe - один зі світових лідерів у виробництві велопокришок і велокамер.

Стійкість до проколів, прекрасне зчеплення з дорогою, комфорт і безпеку подарують моделі торгової марки «Швальбе». Якщо Ви цікавитеся велосипедами, напевно не раз зустрічали такі назви: marathon, smart sam, hurricane, ice spiker, rapid rob, big apple, racing ralph, rocket ron, nobby nic, kojak, black jack - все це легендарні моделі покришок Schwalbe!

ПОКРИШКИ SCHWALBE (ШВАЛЬБЕ)

Серед продукції компанії є дешева і доступна гума, є і дорога. Покришки Швальбе перевірялися на різних тестах, і всюди вони виходили переможцями. Всі розробки та зусилля компанії спрямовані на те, щоб підвищити надійність і комфортність велосипедів. Головний офіс фірми Schwalbe (Швальбе) розташований в Німеччині. По всьому світу знаходяться дочірні підприємства.

Покришки даної компанії діляться на кілька категорій:

  • Race - ці шини використовуються під час гонок, тобто гоночна;
  • Tour - підійдуть тим, хто любить подорожувати на велосипедах;
  • MTB - чудова гума для гірських велосипедів, тобто екстремальна і гірська;
  • BMX і Street - відмінно підійде для виконання трюків у вело парку;
  • Basic line - гума з серії економ-класу. Вона доступна за ціною. Відрізняється від інших шин тим, що їх вага трохи більше, і менше технологічність, але якість відмінна.

ПОКРИШКИ SCHWALBE (ШВАЛЬБЕ)

Покришки, призначені для гірських велосипедів, MTB, мають найширший сегмент. У нього входить гума для більшості стилів екстремального велосипеду, а саме: ендуро, фрірайд, тріал та багато і таке інше. Моделі для гірських велосипедів теж різні. Можна знайти недорогі і універсальні шини. В наявності є найтехнологічніші шини в світі, які складаються з тришарового компаунда.

Наприклад, покришки Schawlbe Racing Ralph підходять для змагань на крос кантрі ідеально. Вони виконані з трьохкомпонентного матеріалу, мають особливий каркас для високої швидкості. Оптимальний малюнок протектора забезпечує надійне зчеплення та високу швидкість. Вироби цієї серії досить невибагливі до трас будь-якої складності і мають високу швидкість.

Для екстремалів відмінно підійдуть шини з серії BMX. Гума з недорогої серії Basic Line. У цій серії привертає доступна ціна покришок. Є захист від проколів, малюнок протектора забезпечує гарне зчеплення з поверхнею. Це відмінні дорожні шини, що забезпечують безпечний рух.