Манетка Sram GX Trigger 10 шв.

Артикул 00.7018.208.002

1066 грн.

Доставка - Самовивіз (Полтава) - Кур’єром по Полтаві 50 грн. - Нова пошта - Інші служби доставки Оплата - Оплата в касу (Полтава) - Оплата кур'єру Полтава - ПриватБанк - VISA/MASTERCARD - Накладений платіж

Манетка Sram GX TRIGGER 10 швидкостей це нового типу, відмінний, якісний і надійний перемикач у якого алюмінієвий важіль, що призводить до мінімізації ваги з максимальною довговічністю.

Перевірина ергономіка і непревершене перемикання SRAM. EXACT ACTUATION ™ допомогає спростити і стабілізувати неузручний процес налаштування заднього перемикача, що дає результат самої простої установки і налаштування трансмісії.

Завдяки приміненим матеріалам ця манетка перемикання не боїться вологи чи дощу, дає плавне і чітке перемикання в будь-яких умовах при будь-якому використанні велосипеда, як в агресивному так і в міському стилі катання.

Характеристики:

  • Вага: 123 гр
  • Комплектність: манетка, тросик, кліпса кріплення на руль.

Технології:

  • 1:1 Actuation™: Це коли рух вашого пальца, що передається важелю манетки і від нього задньому перемикачу в рівному співвідношенню один до одного. Ця технологія також робить встановку і налаштування перемикача досить простою, а в роботі він дає легкість і плавність при будь-яких навантаженнях.
  • EXACT ACTUATION ™: Ця технологія заключається в підведенні тросика швидкості безпосередньо прямо до механізму, що дає моментально чітке перемикання.

Бренд Sram
Вид спорту All mountain
Тип товару Манетки
Кількість зірок 10