Манетка Sram NX Eagle Trigger 12 шв.

Артикул 00.7018.388.000

790 грн.

Доставка - Самовивіз (Полтава) - Кур’єром по Полтаві 50 грн. - Нова пошта - Інші служби доставки Оплата - Оплата в касу (Полтава) - Оплата кур'єру Полтава - ПриватБанк - VISA/MASTERCARD - Накладений платіж

Манетка SRAM NX EAGLE TRIGGER 12 швидкостей

Новий 12-швидкісний механізм перемикання тригера забезпечує плавне, чітке переміщення і має дуже високу міцність. Це єдина манетка на 12 швидкостей, яка може так же використовуватись на E-bike.

Перевірена ергономіка і неперевершене перемикання SRAM 1: 1 EXACT ACTUATION ™ допомагає спростити і стабілізувати незручний процес налаштування заднього перемикача, що дає результат самої простої установки і налаштування трансмісії.

Завдяки приміняємим матеріалам ця манетка перемикання не боїться вологи чи дощу, дає м'яке і безупречне перемикання в бдуь-яких умовах і при будь-якому використанні велосипеда, як в агресивному так і в гірському стилі катання.

Характеристики:

  • Вага: 112 гр.
  • Комплектність: манетка, тросик, кліпса кріплення на руль.

Технології:

  • 1:1 Actuation™: Це коли рух вашого пальця, передаваєма важелем манетки і від ньго задньому перемикачу рівно співвідношоенню один до одного. Ця технологія також робить налаштування перемикача досить простою - рух перемикача відповідає довжині троса, натягнутого чи відпущеного манеткою.
  • EXACT ACTUATION ™: Ця технологія заключається в підведенні тросика швидкості безпосередньо до механізму, що дає миттєво чітке перемикання.

Колір Чорний
Бренд Sram
Вид спорту All mountain
Тип товару Манетки
Кількість зірок 12