Показано 9 з 16 товарів

Вибираємо обмотку руля.

Обмотка руля – міцна стрічка, яку виготовляють як з натуральної шкіри, так і з синтетичних матеріалів.

Для чого ж потрібна ця стрічка?

Її намотують на руль велосипеда, завдяки чому покращується зчеплення та підвищується рівень амортизації. Найчастіше використовується обмотка на шосейних велосипедах, оскільки на них вигнута форма велосипедного руля. Для інших велосипедів, таких як гірські, що оснащені прямими рулями використовуються так називаємі гріпси - наконечники з різних матеріалів, але такий варіант не підходить для шосейних велосипедів, тому для них була розроблена обмотка руля.

Сучасні обмотки мають високий рівень зносостійкості, приємні на дотик, триматись за які зручно навіть без велосипедних рукавичок. Виробники не рекомендують сильно натягувати стрічку: краще сильніше притискати її до руля, тоді обмотка вийде щільною, і матиме більш довгий строк служби. Обмотки руля мають різні текстури: від гладких до текстур з візерунками та перфорацією. Їх можна мити, що продовжує строк служби та матиме завжди вигляд нової обмотки.

Як правильно виконати обмотку руля.

Процес обмотки руля складається з чотирьох етапів. Вони потребують певних навичок, але, потренувавшись, Ви швидко зрозумієте, як правильно обмотувати руль. Або можна звернутись до наших спеціалістів, які допоможуть Вам у встановленні обмотки на руль.

    • Перший етап. Для початку треба зафіксувати гальмівні тросики. Для цього використовують обв'язочну стрічку або щось подібне. Це потрібно для того, щоб під час намотування стрічки тросики не заважали процесу обмотки.
    • Другий етап. Почніть обмотувати ліву ручку, ведучи стрічку за годинниковою стрілкою, а праву – проти годинникової стрілки.
    • Третій етап. Якщо уважно роздивитись набір з обмоткою руля, то можна побачити, що там є невеликий фрагмент, який потрібен для того, щоб провести його під ковпачком, що міститься на гальмівних важелях. За шириною він набагато вужчий основної стрічки, тому це дуже зручна річ - обмотка створює зайві випуклості, які не потрібні і будуть доставляти незручності. Якщо в наборі з обмоткою присутня вузька стрічка, то для того щоб акуратно обмотати ділянку з ковпачком, потрібно вести стрічку навколо ручок по типу вісімки.

    • Четвертий етап. Зручність обмотування велосипедного руля спеціальною стрічкою полягає в тому, що з однієї сторони вона має самоклеючу поверхню, тобто достатньо зробити пару витків навколо одного края керма, щоб зафіксувати кінець і її можна було б мотати далі. Потрібно звернути увагу на те, що обмотку руля потрібно виконувати в декілька шарів. Як тільки Ви закінчите, обережно обріжте стрічку і починайте обмотувати другу ручку вашого шосейного велосипеда, роблячи все так само, тільки в зворотному напрямі. Зафіксувати кінчики стрічки в центрі руля можна за допомогою звичайної ізоленти.

Купити обмотку руля Ви можете завітавши до нас в магазин або залишити замовлення в нашому інтернет-магазині.

В даному розділі представлені обмотки руля таких відомих виробників як Bontrager, Green Cycle.