Показано 3 з 3 товарів

Знижка 10%

Велосипед Cube Nutrail black´n´flashred 2016 19"

53070 грн. 47763 грн.
Доставка 1-3 дні

Слова про те, що велосипеди CUBE  розробляються в Германії – не пусті маркетингові зазивання. На останньому поверсі заводу  розміщується лабораторія, в якій народжуються на світ фірмові розробки CUBE, наприклад, підвіска Dual Trail Control. До послуг проектувальників потужні робочі станції, де інженери віртуально створюють і тестують нові розробки. 

Після закінчення віртуальних робіт, приходить час перевірити, як буде виглядати велосипед в житті. Бо ніяка картинка на екрані монітора не замінить відчуття справжнього байка. Нехай навіть його рама створена прямо  тут, в лабораторії, з шматочків, кожен з яких виготовлений на 3D принтері (приладі, який формує реальні тривимірні моделі по даним моделі віртуальної). Рама велосипеда CUBE склеюється в одне ціле, грунтується, фарбується, на неї наносять графіку. И ось – вуа-ля! – перед розробниками плід їхньої праці.. В принципі, на ньому навіть можна зібрати макет велосипеда.

Як тільки роботи по проектуванню завершені, документація відправляється в Азію підряднику, де виготовляється декілька примірників-прототипів. Вони приїзжають в Германію, частина  з них відправляється тест-райдерам, а ще частину очікує не меньш суворе випробовування: перевірка на стрес-автоматах. Кожній рамі потрібно довести свою втомлювальну стійкість до різних ударів долі. Вибрати та купити велосипед CUBE ви можете на нашому сайті - консультанти завжди раді допомогти підібрати оптимальну модель в співвідношенні ціна-якість, телефонуйте!

Зараз в 2019 році вийшло багато нових моделей велосипедів Cube які оснащені найтехнологічнішими комплектуючими, також вони мають яскравий та стильний дизайн який підкреслює технологічність та якість німецького виробника.

Велосипеди Cube

В цій області компанія CUBE тісно співпрацює з Технічним університетом Мюнхена, який спеціально для CUBE розробляє технології перевірки якості продукції. І лише після того, як всі параметри нової моделі перевірені багаточисельними дослідами, після того, як про характеристики велосипеда висловились кваліфіковані тест-райдери, і накінець після того, як необхідні корективи були зроблені і знову перевірені в справі, лише після цього нова модель запускається в виробництво. Підрядник виготовляє та відвантажує рами, закупаються компоненти, все це їде на завод і збирається водне ціле – черговий велосипед CUBE.

Одне з нагальних питань під час обслуговування  тої чи іншої марки в Інтернеті  – де зроблена рама конкретного велосипеда. Друге – де вона розроблена. Більшість великих виробників замовляють як розробку так і виготовлення в Азії, причому не тільки рами, а й всього велосипеда в цілому. В цьому випадку можна казати про класичний Made in China/Taiwan/Vietnam. Будемо до кінця відвертими, рами для велосипедів CUBE виготовляються в Тайвані, як і деякі з компонентів. Але розробка, конструювання, випробовування і збірка ведуться тут, в Вальдерсхофі. 

Рами на завод поставляються нефарбованими, а фарбування взагалі відбувається в сусідньому місті – з використанням лакофарбових технологій компанії BMW (до речі, навпроти заводу в якому збирають CUBE розміщена фабрика по виготовленню комплектуючих для автомобілів вищезазначеного виробника. Пофабовані рами розпаковуються і відправляються на конвеєр. Рами двохпідвісних велосипедів приходять взагалі розібарними – після фарбування їх збирають в окремому цеху. 

логотип бренду Cube