Показано 3 з 3 товарів

Ті, що надихають! 

Все почалось в 1976 році, коли команда Trek поставила собі за ціль робити кращі байки в світі. І на сьогоднішній день ця ціль перетворилась на реальність. Велосипед до сих пір залишається самим  бездоганним видом пересування і в цій бездоганності компанія Trek перевершила саму себе. Двигун інженерної думки Trek - свобода та екологія. Спасти оточуючу нас природу зараз, щоб завтра не було пізно. І вдихнути в себе світ  первозданної та неперевершеної природи. Заглянути в самі важко доступні куточки світу. І мчати вниз, жадібно вбираючи повітря  справжньої перемоги. Свободи, котру дарять велосипеди Trek!

Компанія Trek являється однією з самих технологічних компаній серед виробників велосипедів в боротьбі за чистоту оточуючого світу. Це енергозберігаючі технології і відновлювальні джерела енергії в виробництві. Мінімізація вантажних перевезень за рахунок локалізації постачальників навколо підприємства. Автомобільний паркінг тільки для співробітників, які їздять на роботу разом з колегами в одному авто. Та фірмовий Трековський імператив відмовитись від автомобіля взагалі.

Історія Trek почалась в далекому 1976 році в Ватерлоо, штат Вісконсін, коли в компанії з'явилось два лідери - Дік Берк і Бевіл Хогг. Команда початківців посилилась справжнім важковиком гірського велосипеда - Гаррі Фішером. Пізніш приєднались спортсмени та серйозні інженери від велоспорту. Колективна праця талановитих людей почала давати свої плоди. Нагороди та визнання райдерів отримували не тільки байки Trek і Garry Fischer, а й велоаксессуари і велоодяг.

Перші велосипеди Trek на базі алюмінієвої рами були виготовлені в 1985 році. Карбонова рама побачила світ ріком пізніше. З проривним карбоном Optimum Compaction Low Void (OCLV) Trek створили першу легку раму вагою в один кілограм. В 90-х в серію пішли велосипеди Trek з Y-подібною рамою. Журнал «Popular Mechanics» високо оцінив революційний дизайн цих байків. Далі були сім перемог легендарного Ленса Армстронга на Тур Де Франс (з 1997 по 2005 рік). В 2001-му році з'являється програма «Зроби сам з PROJECT ONE» для самостійного конструювання та можливості замовлення велосипеда своєї мрії. Більш 10 000 кольорових і компонентних варіантів велосипеда. Зробив замовлення, оплатив, і через 1-2 місяці отримай свою мрію поштою!