Зима вже близько

  • 02.10.2018

На сьогоднішній день велика кількість жителів міста не уявляють життя без свого улюбленого байка. Але настає зима і у багатьох виникає питання – куди його подіти? Зберігання на балконі під впливом сонячних променів, дощу, перепадів температури небезпечне для вузлів Вашого велосипеда. Зберігання в гаражі чи сараї – це пряма дорога до утворення корозії. Розміщувати в квартирі не завжди є  зручним.

Тому, магазин «Велоцентр» пропонує Вам зберігання велосипеда в окремому приміщенні з його консервацією та повним техоглядом. В цьому приміщенні підтримуються оптимальні температура  та вологість повітря. Довірте свій велосипед спеціалістам, які на високому професійному рівні проведуть консервацію, а саме:

  • Послаблення тросиків, для запобігання їх розтягуванню.
  • Послаблення натягування ланцюга, для збереження в робочому стані вузлів перемикання. Послаблення жорсткості вилки, для запобігання втрати своїх амортизаційних властивостей.
  • Зменшення тиску в покришках до мінімального – це дає можливість зберегти гуму в належному стані.
  • Всі важливі вузли велосипеда очищаються та змазуються для запобігання появи корозії.

Перед тим, як буде завершуватись строк зберігання, наші механіки проведуть повний технічний огляд та налагодження вашого велосипеда і Ви отримаєте повністю налаштованого, змащеного «коня», готового до бою.

Вартість послуги зберігання велосипеда з його консервацією та технічним обслуговуванням становить 450,00 гривень.


Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental