Манетки

Гальмівні ручки/шифтер (моноблок) Shimano Altus ST-EF500 L3 R7 + тросик чорний (OEM)

Артикул SHL-056
Гальмівні ручки/шифтер (моноблок) Shimano Altus ST-EF500 L3 R7 + тросик чорний (OEM)

Манетка/гальмівна ручка Shimano Altus ST-EF500Версія OEM не передбачає наявність пакунку.Манетка і гальмівна ручка (моноблок) в одному корпусі збезпечує можливість керування як перемиканням передач, т..

664 грн.

Комплект манеток Shimano SL-M360 L3 R8 3x8-шв. чорний

Артикул SLM360L3R8
Комплект манеток Shimano SL-M360 L3 R8 3x8-шв. чорний

Манетки Shimano Altus SL-M360Манетки початкового рівня для перемикання передач на передніх зірочках.Комплектація манеток тросиками може бути змінена виробником без повідомлення. Характеристики: ..

862 грн.

Манетка Shimano Altus SL-M2000 9 швидкостей права OEM

Артикул SLM2000RA
Манетка Shimano Altus SL-M2000 9 швидкостей права OEM

Манетка Shimano Altus SL-M2000Манетка для дев'ятишвидкісних трансмісійних систем, для перемикання передач на задніх зірочках. Комплектація манеток тросиками може бути змінена виробником без повідомлен..

400 грн.

Манетка Shimano Sl-M310 L3 чорна

Артикул SHLL-032
Манетка Shimano Sl-M310 L3 чорна

Манетка Shimano SL-M310 ALTUS 3 швидкостей - перевірена часом, надійна і довговічна модель для таких дисциплін як Cross Country, MTB, All Mountain. М'яке і плавне перемикання, легко налаштовуються за ..

335 грн.

Манетка Shimano Sl-M310 R7 чорна

Артикул SHLR-017
Манетка Shimano Sl-M310 R7 чорна

Манетка Shimano SL-M310 ALTUS 7 швидкостей - перевірена часом, надійна і довговічна модель для таких дисциплін як Cross Country, MTB, All Mountain. М'яке і плавне перемикання, легко налаштовуються за ..

349 грн.

Манетка Sram GX Trigger 10 шв.

Артикул 00.7018.208.002
Манетка Sram GX Trigger 10 шв.

Манетка Sram GX TRIGGER 10 швидкостей це нового типу, відмінний, якісний і надійний перемикач у якого алюмінієвий важіль, що призводить до мінімізації ваги з максимальною довговічністю.Перевірина ерго..

1161 грн.

Манетка Sram NX Eagle Trigger 12 шв.

Артикул 00.7018.388.000
Манетка Sram NX Eagle Trigger 12 шв.

Манетка SRAM NX EAGLE TRIGGER 12 швидкостейНовий 12-швидкісний механізм перемикання тригера забезпечує плавне, чітке переміщення і має дуже високу міцність. Це єдина манетка на 12 швидкостей, яка може..

1053 грн.

Манетка Sram NX11 шв.

Артикул 00.7018.291.000
Манетка Sram NX11 шв.

Манетка SRAM NX 11 швидкостей — трыгер перемикання з технологією X-Actuation ™ дає чітке і надійне перемикання передач в будь яких умовах. Захищений корпус манетки не боїтся пилу, бруду і вологи. NX п..

837 грн.

Манетки 12A SL X5 TRIGGER 3SP FRONT BLK

Артикул 00.7015.198.020
Манетки 12A SL X5 TRIGGER 3SP FRONT BLK

..

648 грн.

Манетки SRAM X4 3×8 швидкостей

Артикул 00.7015.093.000
Манетки SRAM X4 3×8 швидкостей

Набір манеток Sram X4 3×8 швидкостей володіють новою ергономічною з покрищенням індикатором швидкостей.В манетках використовують двух ричажна система, що піднімає їх на рівень топових манеток. Система..

864 грн.

Ручки перемикання лівий+правий SUN RACE Trigger M403 R7/L3

Артикул SHLC-41-82
Ручки перемикання лівий+правий SUN RACE Trigger M403 R7/L3

Легкі ручки ключения SUN RACE M400 триггерного типа.Трігерна манетка – це блок, розміщений на кермі поруч з ручкою, що мітить храповий механізм і два важеля. Одним важелем ланцюг переміщується в одну ..

600 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Вибираємо велосипедні манетки на свій велосипед.

Це спеціальні засоби, які встановлюються на кермо велосипеда і відповідають за перемикання швидкостей. На велосипеди, в яких встановлені два перемикача швидкостей (передній та задній) відповідно встановлюють два шифтера під праву та ліву руку, права монетка зазвичай відповідає за задній перемикач, а ліва відповідно за передній.

Велосипедні манетки являються обов'язковим елементом для велосипедів, в яких більше однієї передачі (гірські, шосейні, сіті байки). Зміна передач здійснюється, як правило, шляхом передачі зусилля з монеток через тросик на перемикачі передач, змінюючи положення ланцюга на зірках з метою змінення передаточного співвідношення.

Раніше манетки носили фрикційний характер і тросик, натягнутрий в потрібній ступені, який забезпечував перекидування ланцюга на потрібну зірку, доводилось фіксувати або гайкою, або якимось іншим способом. Серйозний прогрес в цій області був досягнутий з винаходом індексного методу перемикання передач на велосипеді, коли у велосипедну манетку почали вбудовувати храповий механізм.

За своїм способом дії манетки поділяються на:

  • Фрикційні (застарілий вид манеток у вигляді важеля, який керується тросиком);
  • Iндексні (можуть зустрічатись на шосейних велосипедах; схожі на фрикційні, але положення важеля чітко фіксується шайбою);
  • Tригерні на два важелі. В таких манетках керування переміщення тросу здійснюється за допомогою 1-2 важелів та кнопок, що розміщені поруч з гріпсами.

Поділяються на:

  • EZ-Fire Plus — манетки Shimano низького рівня з важелем під кермом і кнопкою над кермом. Натягування тросу відбувається великим пальцем, скидання — вказівним за допомогою кнопки.
  • Rapidfire — манетки Shimano високого рівня з важелем та кнопкою, що розміщуються під кермом. Натягування тросу відбувається великим пальцем, скидання — вказівним або великим пальцями (в старих моделях — тільки вказівним).
  • Trigger:
   1. Старі манетки SRAM з одним важелем, які розміщуються під кермом. Натягування тросу здійснюється великим пальцем, скидання — вказівним.
   2. Сучасні монетки SRAM з важелем та кнопкою, розміщені під кермом. Натягування та зброс тросу відбувається великим пальцем.
 • Tипу grip-shift (ручка, що обертається). В таких манетках керування переміщення тросу здійснюється за допомогою поворотної частини гріпси (як руків'я газу на мотоциклі) довжина порядку 50 мм. Мають наступні види:
  • Revoshift — манетки Shimano для міських груп обладнання та груп низького рівня;
  • Twister — манетки SRAM, присутні фактично в усіх групах.;
 • Сумісні з гальмівними важелями (dual control). Об'єднані з гальмівними ручками, випускаються тільки Shimano. Відносяться до нижчих груп обладнання, являють собою гальмівну ручку для вібрейка, що поєднана в один корпус з тригерною велосипедною манетко EZ-Fire-Plus.

Нововведенням від Shimano стали велосипедні манетки Dual Control, які являють собою єдину систему керування. Фактично представляє собою гальмівний важіль, перемикання якого вгору-вниз дозволяє перемикати передачі.

В даному розділі інтернет-магазину "Велоцентр Полтава" Ви зможете купити велосипедні манетки Shimano, Sram, які задовольнять Ваші вимоги та смак.

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental