Манетки

Ручки перемикання лівий+правий SUN RACE Trigger M403 R7/L3

Артикул SHLC-41-82
Ручки перемикання лівий+правий SUN RACE Trigger M403 R7/L3

Легкі ручки ключения SUN RACE M400 триггерного типа.Трігерна манетка – це блок, розміщений на кермі поруч з ручкою, що мітить храповий механізм і два важеля. Одним важелем ланцюг переміщується в одну ..

600 грн.

Ручки перемикання ліва+права SUN RACE Trigger M900 Pair,R9/L2

Артикул SHLC-94-77
Ручки перемикання ліва+права SUN RACE Trigger M900 Pair,R9/L2

Ручки перемикання SUN RACE M900, сумісні з гальмівною ручкою під 2 пальці.Призначені для гірських велосипедів з двома зірками спереду і дев'ятьма ззаду. Працюють з механічними дисковими і ободними гал..

627 грн.

Монетки SunRace M90(BOX)

Артикул DLM90.9300.0S0.BX
Монетки SunRace M90(BOX)

Комплект манеток SunRace M90 cумісні з компонентами Shimano. Використовуються на велосипедах класа МТВ, що мають 9-ти швидкісну трансмісію.Характеристики:Кількість швидкостей: 27 шт.Матеріал: пластик ..

520 грн.

Манетки SRAM X4 3×8 швидкостей

Артикул 00.7015.093.000
Манетки SRAM X4 3×8 швидкостей

Набір манеток Sram X4 3×8 швидкостей володіють новою ергономічною з покрищенням індикатором швидкостей.В манетках використовують двух ричажна система, що піднімає їх на рівень топових манеток. Система..

810 грн.

Манетки 12A SL X5 TRIGGER 3SP FRONT BLK

Артикул 00.7015.198.020
Манетки 12A SL X5 TRIGGER 3SP FRONT BLK

..

648 грн.

Манетка задня Sram X5 9 шв. чорна

Артикул 00.7015.198.010
Манетка задня Sram X5 9 шв. чорна

Манетка Sram X5 9 швидкостей — манетка професійного рівня сумісна з обладнанням серії Х5.Права манетка дає 10-ти швидкісне перемикання чітке і вивірення співвідношення 1:1. Працює в будь-яких погодн..

675 грн.

Манетка Sram NX11 шв.

Артикул 00.7018.291.000
Манетка Sram NX11 шв.

Манетка SRAM NX 11 швидкостей — трыгер перемикання з технологією X-Actuation ™ дає чітке і надійне перемикання передач в будь яких умовах. Захищений корпус манетки не боїтся пилу, бруду і вологи. NX п..

754 грн.

Манетка Sram NX Eagle Trigger 12 шв.

Артикул 00.7018.388.000
Манетка Sram NX Eagle Trigger 12 шв.

Манетка SRAM NX EAGLE TRIGGER 12 швидкостейНовий 12-швидкісний механізм перемикання тригера забезпечує плавне, чітке переміщення і має дуже високу міцність. Це єдина манетка на 12 швидкостей, яка може..

790 грн.

Манетка Sram GX Trigger 10 шв.

Артикул 00.7018.208.002
Манетка Sram GX Trigger 10 шв.

Манетка Sram GX TRIGGER 10 швидкостей це нового типу, відмінний, якісний і надійний перемикач у якого алюмінієвий важіль, що призводить до мінімізації ваги з максимальною довговічністю.Перевірина ерго..

1066 грн.

Компонент інтеграції шифтера Shimano SM-SL98B для гальмівної ручки (пара)

Артикул SMSL98B
-10%
-10%
Компонент інтеграції шифтера Shimano SM-SL98B для гальмівної ручки (пара)

Компонент інтеграції шифтера Shimano SM-SL98-I для гальмівної ручкиЦі накладки трансформують стандартний XTR SL-M980 Rapidfire в I-Spec mounting system, прикріплюючись на гальмівні ручки BL-M985.•Вага..

504 грн. 560 грн.

Гальмівні ручки/шифтер (моноблок) Shimano Altus ST-EF500 L3 R7 + тросик чорний (OEM)

Артикул SHL-056
Гальмівні ручки/шифтер (моноблок) Shimano Altus ST-EF500 L3 R7 + тросик чорний (OEM)

Манетка/гальмівна ручка Shimano Altus ST-EF500Версія OEM не передбачає наявність пакунку.Манетка і гальмівна ручка (моноблок) в одному корпусі збезпечує можливість керування як перемиканням передач, т..

680 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Вибираємо велосипедні манетки на свій велосипед.

Це спеціальні засоби, які встановлюються на кермо велосипеда і відповідають за перемикання швидкостей. На велосипеди, в яких встановлені два перемикача швидкостей (передній та задній) відповідно встановлюють два шифтера під праву та ліву руку, права монетка зазвичай відповідає за задній перемикач, а ліва відповідно за передній.

Велосипедні манетки являються обов'язковим елементом для велосипедів, в яких більше однієї передачі (гірські, шосейні, сіті байки). Зміна передач здійснюється, як правило, шляхом передачі зусилля з монеток через тросик на перемикачі передач, змінюючи положення ланцюга на зірках з метою змінення передаточного співвідношення.

Раніше манетки носили фрикційний характер і тросик, натягнутрий в потрібній ступені, який забезпечував перекидування ланцюга на потрібну зірку, доводилось фіксувати або гайкою, або якимось іншим способом. Серйозний прогрес в цій області був досягнутий з винаходом індексного методу перемикання передач на велосипеді, коли у велосипедну манетку почали вбудовувати храповий механізм.

За своїм способом дії манетки поділяються на:

  • Фрикційні (застарілий вид манеток у вигляді важеля, який керується тросиком);
  • Iндексні (можуть зустрічатись на шосейних велосипедах; схожі на фрикційні, але положення важеля чітко фіксується шайбою);
  • Tригерні на два важелі. В таких манетках керування переміщення тросу здійснюється за допомогою 1-2 важелів та кнопок, що розміщені поруч з гріпсами.

Поділяються на:

  • EZ-Fire Plus — манетки Shimano низького рівня з важелем під кермом і кнопкою над кермом. Натягування тросу відбувається великим пальцем, скидання — вказівним за допомогою кнопки.
  • Rapidfire — манетки Shimano високого рівня з важелем та кнопкою, що розміщуються під кермом. Натягування тросу відбувається великим пальцем, скидання — вказівним або великим пальцями (в старих моделях — тільки вказівним).
  • Trigger:
   1. Старі манетки SRAM з одним важелем, які розміщуються під кермом. Натягування тросу здійснюється великим пальцем, скидання — вказівним.
   2. Сучасні монетки SRAM з важелем та кнопкою, розміщені під кермом. Натягування та зброс тросу відбувається великим пальцем.
 • Tипу grip-shift (ручка, що обертається). В таких манетках керування переміщення тросу здійснюється за допомогою поворотної частини гріпси (як руків'я газу на мотоциклі) довжина порядку 50 мм. Мають наступні види:
  • Revoshift — манетки Shimano для міських груп обладнання та груп низького рівня;
  • Twister — манетки SRAM, присутні фактично в усіх групах.;
 • Сумісні з гальмівними важелями (dual control). Об'єднані з гальмівними ручками, випускаються тільки Shimano. Відносяться до нижчих груп обладнання, являють собою гальмівну ручку для вібрейка, що поєднана в один корпус з тригерною велосипедною манетко EZ-Fire-Plus.

Нововведенням від Shimano стали велосипедні манетки Dual Control, які являють собою єдину систему керування. Фактично представляє собою гальмівний важіль, перемикання якого вгору-вниз дозволяє перемикати передачі.

В даному розділі інтернет-магазину "Велоцентр Полтава" Ви зможете купити велосипедні манетки Shimano, Sram, які задовольнять Ваші вимоги та смак.

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental