Світло

Велосипедна фара grey's LED, 7 реж. роботи IPX4,алюм корпус,micro USB

Артикул GR10110
Велосипедна фара grey's LED, 7 реж. роботи IPX4,алюм корпус,micro USB

Велосипедна фара з авіаційного алюмінію для кращого відведення тепла. Має вбудований акумулятор ємністю 1400 мА · год / 3.7 В та яскравим світлодіодом GREE XP-G світловим потоком до 400 люменів. / 5 В..

665 грн.

Велосипедна фара Sigma Sport Aura 45 USB

Артикул SD17450
Велосипедна фара Sigma Sport Aura 45 USB

Велосипедна фара Sigma Sport Aura 25Характеристики:максимальна потужність 35 lux (15 lux в еко режимі)дальність освітлення до 30 метрів3 режима роботи: стандартний, екочас роботи: 5 год (стандартний),..

1799 грн.

Велосипедна фара Sigma Sport Aura 60 USB

Артикул SD17700
Велосипедна фара Sigma Sport Aura 60 USB

Велосипедна фара Sigma Sport Aura 25Характеристики:максимальна потужність 60 lux (30 lux в еко режимі)дальність освітлення до 70 метрів3 режима роботи: стандартний, екочас роботи: 4 год (потужний), 7 ..

2199 грн.

Заднє світло Grey`s GR10150

Артикул GR10150
Заднє світло Grey`s GR10150

Ласкаво просимо до захоплюючого світу безпеки та комфорту для велосипедистів з задньою велофарою Grey`s GR10150! Цей компактний світлодіодний фонар вражає своєю унікальною комбінацією надійності, поту..

90 грн.

Заднє світло Lelumia BEAST 150 люмен

Артикул AFL702
Заднє світло Lelumia BEAST 150 люмен

Добросовісно розроблений, щоб забезпечити провідний у своєму класі випуск і неперевершену захисну видимість як вдень, так і вночі. Інноваційний імпульсний режим денного світла створює найбільш видимий..

815 грн.

Заднє світло Lelumia CIRCUIT 70 люмен

Артикул AFL004
Заднє світло Lelumia CIRCUIT 70 люмен

Стильна блимавка Lelumia CIRCUIT розроблена, щоб не тільки забезпечити чудову видимість вашого велосипеда, але й забезпечити якісну видимість в свтілий час доби. Спліт легкий і з додатковим зажимом ід..

725 грн.

Заднє світло Lelumia SPLIT 50 люмен

Артикул AFL003
Заднє світло Lelumia SPLIT 50 люмен

Стильна блимавка Lelumia SPLIT розроблена, щоб не тільки забезпечити чудову видимість вашого велосипеда, але й забезпечити якісну видимість в свтілий час доби. Спліт легкий і з додатковим зажимом ідеа..

640 грн.

Заднє світло ONRIDE Slit black edition

Артикул 6931610371
Заднє світло ONRIDE Slit black edition

Характеристики:Джерело світла: Світлодіодний модуль COB 45Світловий потік: 120 ЛмЕлемент живлення: Вбудований Li-Ion акумуляторЧас заряджання батареї: 4 годиниРежими роботи: Постійний нормальний (50%)..

555 грн.

Заднє світло ONRIDE View 270°

Артикул 6931610370
Заднє світло ONRIDE View 270°

Заднє габаритне світло ONRIDE View 270° має опуклу форму, завдяки чому світло розподіляється під широким кутом. Це збільшує помітність велосипедиста на дорозі як в денний, так і в вечірній час доби.Ха..

595 грн.

Заднє світло ONRIDE View 270° black edition

Артикул 6931610372
Заднє світло ONRIDE View 270° black edition

Мигалка задня ONRIDE Full Silver 270° габаритнеХарактеристики:Джерело світла: світлодіодний модуль COB 45Світловий потік: до 120 LmЕлемент живлення: Li-ion акумуляторЗаряджання: USBКріплення: швидкоз'..

595 грн.

Задній маячок силіконовий водонеропнекний синій

Артикул led_02
Задній маячок силіконовий водонеропнекний синій

Задній маячок у вигляді кульок, виготовлений з селікону, водонепронекний, не розтягується при нагріванні на сонці, не розривається кріплення під час їзди...

165 грн.

Задня блимавка BC-TL5480 LED

Артикул LTSS-044
Задня блимавка BC-TL5480 LED

ХарактеристикиТип лампи: екстра яскравий червоний LED COBМатеріал: пластик.Батарея: вбудований літієвий акумулятор на 500mAHЧас роботи: 2-10 годин.Час зарядки: до 1 годиниЖивлення: заряджається від US..

413 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 12 із 108 (9 сторінок)

Як правильно вибрати велосипедне світло.

Катаючись в темний час доби на велосипеді, можливо не тільки спіймати яму, але й створити або потрапити в небезпечну ситуацію на дорозі. Якісний велосипедний ліхтар чи фара дозволять не тільки легко керувати та кататись вночі, але й роблять Вас помітніше для інших учасників руху на дорозі.

Для велосипедів існує декілька видів світла, ось самі популярні з них:

 • Основне джерело світла – виконує функцію освітлення простору перед велосипедом. Зазвичай під цю категорію потрапляють велосипедні ліхтарі.
 • Позначення на дорозі – невеликі джерела світла, на рюкзаці, спереду і ззаду велосипеда, служать для того, щоб велосипед був помітним на дорозі.

За своїми характеристиками велосипедне світло відрізняється за:

 • формою;
 • показниками світла (яскравість, спектр, кут освітлення і т.д.);
 • способом кріплення;
 • способом живлення.

Які ж бувають типи велосипедного світла.
  • Велосипедна фара. Передній велосипедний ліхтар-фара встановлюється стаціонарно і, як правило, оснащений окремим змінним акумулятором. Підходить для дорожніх і міських велосипедів, де не дуже принципова вага.
  • Стаціонарний. Стаціонарні ліхтарі на велосипед не дорогі по ціні та мають довгий строк служби, відмінний запас по часу роботи і силі світла. Головним мінусом їх є складність монтажу, але якщо ви не плануєте залишати велосипед без нагляду, то цей варіант саме для Вас. Хоча знайти його зараз важко і можливо лише в категорії допоміжного світла та габаритів.
  • Багатофункціональний ліхтар. Використовується і як звичайний ліхтар, і як велосипедний. Для кріплення використовується стаціонарне кріплення.
  • Габарит. Задній ліхтар для велосипеда, який називають габаритом або флешером. Він складається з невеликого елементу живлення, пари діодів. Такий вид світла призначений не для освітлення шляху, а для позначення велосипедиста на дорозі. Як правило, такі ліхтарі мають в собі декілька режимів блимання. Багато досліджень підтвердили, що найбільш помітними на дорозі буде габаритне світло яке не просто світиться, а блимає.

На даний час 80 відсотків ліхтарів для велосипедів – це зйомні діодні ліхтарі, оскільки вони універсальні і мають відносно невелику ціну.

В даному розділі представлене велосипедне світло таких відомих виробників як Blacburn, Bontrager, D-Light, KLS, UltraFire, ФараSvet C2.

Купити велосипедне світло за доступною ціною Ви зможете завітавши до нас в магазин або залишивши замовлення в інтернет-магазині "Велоцентр Полтава".

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental