Колеса

Колесо пер+зад 28" шосе Mavic AKSIUM під ободний тормоз, вісь 9 мм

Артикул WH-75-70
Колесо пер+зад 28" шосе Mavic AKSIUM під ободний тормоз, вісь 9 мм

Комплект колес 28" Mavic AKSIUM – відмінний вибір для повсякденної їзди по шосе.Обода виготовлені з алюмінія S6000 і мають міцну конструкцію. Внутрішня ширина обода складає 17 мм, що дозволяє використ..

6720 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Вибираємо велосипедні колеса.

Колеса велосипеда ─ одна з самих важливих частин конструкції велосипеда. Саме вони витримують навантаження ваги велосипедиста та відповідають за якість їзди на велосипеді.

Конструкція колес складається з:

  • ободу;
  • спиць та ніпелів;
  • втулки;
  • камери;
  • покришки.

Великі колеса призначені для набору швидкості та подолання перепон. В свою чергу колеса маленьких розмірів додають велосипеду таких властивостей як компактність та маневреність. Тому при виборі велосипедних колес під свій велосипед треба враховувати розмір рами та стилю Вашої їзди. Розмір колес як правило позначається в дюймах, рідше в міліметрах. Виробники випускають колеса діаметром від 20 до 29 дюймів. Колеса діаметром в 20 дюймів встановлюються на складні велосипеди призначені для їзди містом та велосипеди екстремальних дисциплін таких як BMX. На шосейні та дорожні велосипеди як правило встановлюються колеса в 28 дюймів. Колеса діаметром 26 та 29 дюймів використовуються на велосипедах класу МТВ.

Покришки на колесах відрізняються за малюнком протектора та своїм призначенням. Розміри покришок позначаються двома числами: перше число вказує на ширину покришки, а друге - це посадочний діаметр виробу. Протектор покришки підбирається відповідно до покриття по якому буде проходити їзда. Наприклад для асфальтних доріг краще підійдуть покришки з малим протектором та невеликої ширини (слік або напівслік),широкі ж покришки з агресивним протектором відмінно підійдуть для їзди по бездоріжжю та гірською місцевістю.

Камери для колес відрізняються розміром та за типом ніпеля. На сьогоднішній день існує три основних види: Dunlop, Schrader и Presta.

В нашому магазині ви зможете купити велосипедні колеса та отримати будь-яку інформацію від наших продавців - консультантів. Магазин "Велоцентр Полтава" чекає на Вас.

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental