Захист для тіла

Захист REKD Recreational black S

Артикул RKD760-BKS
Захист REKD Recreational black S

REKD Recreational – підлітковий набір захисту для екстремальнитх видів спорту.Поліпропиленові чаші на коліна і лікті запобігають отриманню серйозних травм, які зможуть відбутись під час ударів, а подв..

1044 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Велосипедний захист рук та ніг.

Велосипедист відноситься до мало захищених учасників дорожнього руху На відміну від водіїв автотранспорту та пасажирів він не захищений від зіткнення і їх наслідків. Тому велику роль в забезпеченні безпеки велосипедиста відіграє його екіпірування.

Захист коліна та ліктів використовуються велосипедистами, що катаються в екстремальних умовах і екстремальних видах дисциплін таких як фрірайд та даунхіл. Конструкція такого захисту передбачає вентильовані отвори, надійну фіксацію на нозі у верхній і нижній частині.

Захист коліна.

Використовуються для захисту колін та гомілки. Наколінники випускаються в наступних варіантах:

    • Захист коліна та гомілки, використовується в даунхілі, в мотокросі та фрірайді, такий захист самий надійний, головним мінусом цього виду є погана вентиляція.
    • Захист коліна, більш полегшена версія захисту, використовується в крос-кантрі, стріті і дьорті.
    • Захист гомілки, потрібен тим, хто використовує педалі з шипами та активно педалює і є загроза зіскоку ноги. Підходить такий захист таким велосипедистам як катаються в дисципліні «тріал»та BMX гонщикам. Наколінники повинні сидіти щільно, але і не перешкоджати кровообігу. Вони не повинні натирати шкіру при інтенсивній їзді та мати отвори для вентиляції.

Захист ліктя.

Захист ліктів для велосипедистів виготовляється з легких та міцних матеріалів, з еластичними вставками, має м'який внутрішній шар та міцну зовнішню основу, який буде захищати лікоть від ушкоджень.

При виборі захисту ліктів потрібно враховувати таку річ, що він не повинен сковувати рухи велосипедиста, але і не повинен вільно сидіти на тілі, не перекручуючись і не з'їжджаючи. Окрім цього при купівлі захисту ліктя потрібно звернути увагу на його кріплення. Головною вимогою до захисту є надійність, зручність та можливість швидкого кріплення. Захист ліктів відрізняється від захисту колін тільки своєю формою пластикової чашки-вона має форму літери "Г".

Наші продавці-консультанти допоможуть Вам правильно підібрати саме той захист, який буде відповідати Вашим вимогам та стилю катання.

В нашому інтернет-магазині Ви зможете купити захист ліктя та захист коліна по невеликій ціні та знижками.

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental