Гріпси

Гріпси ESI Racer's Edge Aqua

Артикул GREAQ
Гріпси ESI Racer's Edge Aqua

Гріпси ESI Racer's Edge AquaНайпопулярніші гріпси у Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні.Не прокручуютьс..

760 грн.

Гріпси ESI Chunky Aqua

Артикул GCKAQ
Гріпси ESI Chunky Aqua

Гріпси ESI Chunky AquaНайпопулярніші гріпси у Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні.Не прокручуються при ..

800 грн.

Гріпси ESI Chunky Black

Артикул GBK02
Гріпси ESI Chunky Black

Гріпси ESI Chunky BlackНайпопулярніші гріпси у Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні.Не прокручуються при..

800 грн.

Гріпси ESI chunky custom infraces (жовто-блакитний)

Артикул FTXBK-custom
-5%
-5%
Гріпси ESI chunky custom infraces (жовто-блакитний)

ESI Chunky Custom Infraces (жовтий-синій) Найпопулярніші гріпси у Європі. Вони керують чемпіонами світу. Використовується скрізь: у XC, DH, Enduro, всі гори тощо. Тепер ви можете їх купити в Україні..

844 грн.804 грн.

Гріпси ESI Chunky Red

Артикул GLV04
Гріпси ESI Chunky Red

Гріпси ESI Chunky RedНайпопулярніші грипси у Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні.Не прокручуються при н..

800 грн.

Гріпси ESI Chunky White

Артикул GCKW9
Гріпси ESI Chunky White

Гріпси ESI Chunky WhiteНайпопулярніші гріпси у Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні.Не прокручуються при..

800 грн.

Гріпси ESI Chunky XXL 8.25 чорний

Артикул 825CB
Гріпси ESI Chunky XXL 8.25 чорний

ESI Chunky XXL 8.25 Найпопулярніші гріпси у Європі. Вони керують чемпіонами світу. Використовується скрізь: у XC, DH, Enduro, всі гори та ін. Тепер ви можете їх купити в Україні. Не прокручуйте під..

1280 грн.

Гріпси ESI Chunky Gray

Артикул GCKGY
Гріпси ESI Chunky Gray

Грипси ESI Chunky GrayНайпопулярніші грипси у Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні.Не прокручуються при ..

800 грн.

Гріпси ESI Chunky Green

Артикул GCKG8
Гріпси ESI Chunky Green

Грипси ESI Chunky GreenНайпопулярніші грипси у Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні.Не прокручуються при..

800 грн.

Гріпси ESI Chunky LIMITED 2019 Seafoam

Артикул GCKLM
Гріпси ESI Chunky LIMITED 2019 Seafoam

Гріпси ESI Chunky LIMITED 2019 SeafoamНайпопулярніші гріпси у Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні.Не пр..

760 грн.

Гріпси ESI Chunky Orange

Артикул GCKO8
Гріпси ESI Chunky Orange

Гріпси ESI Chunky OrangeНайпопулярніші гріпси у Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні.Не прокручуються пр..

800 грн.

Гріпси ESI Chunky Purple

Артикул GCKPR
Гріпси ESI Chunky Purple

Гріпси ESI Chunky PurpleНайпопулярніші гріпси у Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні.Не прокручуються пр..

860 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 12 із 164 (14 сторінок)

Правильний вибір велосипедних гріпсів. 

Ручки руля на велосипед, або як їх ще називають гріпси, основна їх задача - забезпечити комфортну та ефективнур їзду. Встановлюють їх на руль велосипеда, для того щоб ручки мали надійне зчеплення з кермом, не вислизали і не натиались мозолі під час їзди. Ручки руля на кермо можуть бути анатомічні чи ергономічні, з ріжками чи без них.

За конструкцією гріпси поділяються на:

 • Цільногумові;
 • З внутрішнім каркасом на замку (одному або двох);

В залежності від матеріалу, з якого виготовлені гріпси, вони можуть бути як м''якими, так і жорсткими.

Як правило, при виготовленні велосипедних ручок використовують наступні матеріали:

  • Поролін, або піна – грібси виготовлені з таких матеріалів м'які і доволі таки зручні, але недовговічні. Вони ніколи не натирають руки, зручні та додають гарного вигляду велосипеду.
  • Гумові гріпси – жорсткі та міцні, служать набагато довше, ніж гріпси з піни. Створюють максимальне зчеплення рук з кермом велосипеда. Це найбільш популярний різновид велосипедних ручок руля.
  • Каучук та синтетичний каучук (неопрен) - має волго та термостійкі властивості, не вигорає на сонці.
  • Гріпси виготовлені з пробкового дерева та шкріи.

Різні моделі велосипедних ручок по різному кріпляться на кермо. Деякі просто натягуються на кермо. Інші кріпляться кільцями та гвинтами, або мають спеціальні замки, які дозволяють їх швидко надівати та знімати.

Всі велосипедні ручки руля мають однаковий внутрішній діаметр (22.2мм), тому вони універсально підійдуть для будь-якого руля.

Купити гріпси на кермо велосипеда від таких відомих виробників як FireEye, KLS, Velo, Bontrager, Cult, ODI на свій смак та потреби, по низьким цінам зі знижкою, можна завітавши до нас в магазин або оформити замовлення в нашому інтернет-магазині.

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental