Гальмівні колодки

Гальмівні колодки "Ceramic-On" B01S

Артикул B01S
Гальмівні колодки "Ceramic-On" B01S

Гальмівні колодки B01S (аналог Shimano) в упаковці від виробника.Cинтетичні колодки з вкрапленням металокерамічної, алюмінієвої та латунної вовни на дискові гальма спортивних велосипедів, а також н..

160 грн.

Гальмівні колодки "Ceramic-On" G03S

Артикул CNB0103
Гальмівні колодки "Ceramic-On" G03S

Гальмівні колодки на велосипеди від українського виробника «Ceramic-On»Модель G03s, аналог Shimano Мають хорошу модуляцію, низький шум.Відмінно працюють в суху і в мокру погоду.Матеріал колодки — си..

160 грн.

Гальмівні колодки Ashima AP66V-P-AL

Артикул AP66V-P-AL
Гальмівні колодки Ashima AP66V-P-AL

Гальмівні колодки Ashima AP66V-P-AL.Особливості:Велосипедні колодки Ashima AP66V-P-AL для ободних гальм всіх типівМають водоотводящий малюнок для кращого видалення вологи та бруду із зони контакту кол..

100 грн.

Гальмівні колодки Ceramic-On B01S — RED

Артикул B01S-RED
Гальмівні колодки Ceramic-On B01S — RED

Посилений варіант для Enduro та DownhillШвидке схоплення та ефективне гальмування для downhill, швидкісних спусків, enduro та електровелосипедів.Підходять для активної їзди в будь-яку погодуПереваги:..

200 грн.

Гальмівні колодки CSC BP-11 Promax DSK

Артикул CC100654
Гальмівні колодки CSC BP-11 Promax DSK

..

170 грн.

Гальмівні колодки CSC Zoom

Артикул CC100666
Гальмівні колодки CSC Zoom

Ефективні дискові гальмівні колодки для сухої і вологої погоди. Матеріал гальмівний поверхні зносостійкий органічний компаунд. Рекомендуються для встановлення на механічні дискові гальма ZOOM. Комплек..

170 грн.

Гальмівні колодки DUST DS-03S

Артикул BRS-017
Гальмівні колодки DUST DS-03S

Сумісні з SHIMANO M985/988/785/666/675/615, FSA K-FORCE DB-XC-9..

184 грн.

Гальмівні колодки DUST DS-04S напівметал

Артикул BRS-018
Гальмівні колодки DUST DS-04S напівметал

Гальмівні колодки DUST DS-04S для дискових велосипедних гальм.Матеріал гальмівний поверхні: напівметал (semi metal pads)Сумісність: AVID BB5 та інш...

184 грн.

Гальмівні колодки DUST DS-08S

Артикул BRS-021
Гальмівні колодки DUST DS-08S

Сумісні з TEKTRO IOX,Lyra and Novela ( після 2010р випуску)..

184 грн.

Гальмівні колодки DUST DS-17S YINXING DB-01 напівметал

Артикул BRS-026
Гальмівні колодки DUST DS-17S YINXING DB-01 напівметал

Гальмівні колодки DUST DS-17S для дискових велосипедних гальм.Матеріал гальмівний поверхні: напівметал (semi metal pads)Сумісність:YINXING DB-01 та інш...

184 грн.

Гальмівні колодки ProMax 361768

Артикул 361768
Гальмівні колодки ProMax 361768

..

95 грн.

Гальмівні колодки RISK RK316-S

Артикул BRS-033
Гальмівні колодки RISK RK316-S

Гальмівні колодки RISK відрізняються високою зносостійкістю й тривалим терміном служби. Застосування металевих частинок в складі матеріалу гальмівної поверхні покращує ефективність гальмування, забезп..

413 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)

Ви бираємо велосипедні колодки.

Кожен велосипедист мріє, щоб його велосипед їздив якомога легше та швидше. Швидкісний показник, безумовно, відіграє значну роль, але, окрім швидкості, велосипед треба чітко і своєчасно зупиняти. Якщо динаміка руху залежить від багатьох факторів (вага, габарити і т.д.), то швидке і плавне гальмування забезпечить ефективна гальмівна система. В залежності від типу гальмівної системи колодки поділяються на: колодки для V-brake та колодки для дискових гальм.

Гальмівні колодки для V-brake.

Гальмівні колодки для ободних гальм поділяються на два типи:

  • одноразові колодки - складаються з металевої пластини та гвинта з проставочними шайбами, що запаяні в гумову складову. Такі колодки мають невелику ціну, але дуже швидкий ізнос;
  • картриджні колодки - окрім елементів, що є в одноразових колодках, картриджні мають в комплекті гумові накладки (колодки-картриджі), які за допомогою спеціального шплінта кріпляться до пластини. Зняти шплінт для заміни картриджів досить легко за допомогою плоскогубців. Щоб досягти високої якості в гальмуванні, рекомендується використовувати триколірні накладки, що виготовлені з різних матеріалів. Такі гальмівні накладки для велосипеда за рахунок своєї більшої робочої товщини мають тривалий строк експлуатації, відмінно функціонують в дощову погоду. В порівнянні з одноразовими гальмівними колодками їхня ціна значно вища.
Гальмівні колодки для дискових гальм.

Існує два основних типи дискових гальмівних колодок: напівметал (Semi-metallic) і органічні (Organic or Ceramic).

Для правильного вибору колодок та їх матеріалу треба враховувати багато речей, а саме:

  • вага велосипедиста;
  • погодні умови;
  • стиль їзди;
  • розмір гальмівних дисків.

Детальніше про типи гальмівних колодок для дискових гальм:

  • Напівметалічні гальмівні колодки (Semi-metallic) - характерною рисою цих колодок є властивість зберігати коефіцієнт тертя під дією високих температур. Недоліком же є низький (в порівнянні з органікою) початковий коефіцієнт тертя, а також необхідність прогріва. Необхідність прогріву пояснюється ще і високою прогресивністю колодки при використанні в міських умовах.
  • Органічні або керамічні гальмівні колодки (Organic or Ceramic) - один з самих поширених видів колодок. Вони містять в собі органічний наповнювач. В якості матриці використовується феноло-альдегідний полімер, в якості зміцнення структури - металічні або синтетичні фібри (кевлар, бронза).

В магазині "Велоцентр-Полтава" представлений широкий вибір гальмівних колодок таких відомих виробників як KLS, Alligator, Baradine, Unex.

Професійні консультанти допоможуть Вам вибрати та купити саме той вид гальмівних колодок, який буде відповідати Вашим вимогам та стилю їзди.

Купити гальмівні колодки можливо залишивши замовлення в інтернет-магазині.

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental