Ротори та адаптери

Ротор Shimano Alivio SM-RT54 Ø160 мм CenterLock

Артикул SMRT54S
Ротор Shimano Alivio SM-RT54 Ø160 мм CenterLock

Ротор Shimano Alivio SM-RT54Особливості:Ротор з загартованої сталі;Локрінг в комплекті;Для роботи тільки з органічними колодками.Характеристики:Діаметр: Ø160 мм;Матеріал ротора: сталь;Тип кріплення: C..

576 грн.

Ротор Shimano XTR RT-MT900 Ice Tech Freeza Ø180мм Center Lock (IRTMT900ME)

Артикул IRTMT900ME
Ротор Shimano XTR RT-MT900 Ice Tech Freeza Ø180мм Center Lock (IRTMT900ME)

Гальмівні ротори Shimano XTR RT-MT900 є, мабуть, найкращими роторами для MTB. Дана модель має відмінну гальмівну дію, навіть у самих екстремальних дисциплінах. Ротори виконані за технологією Ice Techn..

3349 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Правильно вибираємо гальмівні ротора до свого велосипеда.

Велосипедний гальмівний ротор - компонент дискових гальм велосипеда, через який гальмівне зусилля передається від гальмівних колодок до втулки і зупиняє рух. Кріпиться він до втулки колеса, а самі гальма закріплені ззаду на рамі і до вилки спереду. Всередині гальмівної машини розміщені гальмівні колодки, які безпосередньо і затискають сам ротор під час затискання гальмівної ручки.

Гальмівні ротори в залежності від їх призначення мають різний діаметр. Найбільш поширеними діаметрами ротора є: Ø140 мм, Ø160 мм, Ø180 мм, Ø205 мм.

За типом кріплення на рамі/вилці каліпера розрізняють 2 стандарти - International Standart (IS - застарілий стандарт), Post Mount (PM - сучасний стандарт). Оскільки гальмівний каліпер розрахований під один стандарт кріплення та розмір ротора (як правило - Post Mount 160 мм), для зміни розміру ротора, та/або зміни напрямку розташування каліпера відносно кріплення (IS/PM, PM/IS) - застосовують адаптери дискових гальм.

Існує два основних стандарти кріплення гальмівних дисків (роторів) до втулок: Centerlock та 6 Bolt, які не взаємозаміняємі між собою.

Розберемось детальніше по кожному з цих типів.
  • 6 Bolt — звичайний класичний стандарт: ротор кріпиться до спеціального фланця на втулці шістьма гвинтами за допомогою викрутки типу Torx. Більшість велосипедів з дисковими гальмами мають саме такий тип кріплення дискових роторів.
  • Centerlock — це винахід відомого велосипедного бренду Shimano. Компанія виготовляє як втулки, так і дискові гальма та є лідером на велосипедному ринку.

Що ж краще: Center lock чи 6 Bolt?

Найбільша різниця між Centerlock і 6 Bolt — це швидкість встановлення роторів, перші просто надіваються на фланці втулки і затискаються гайкою. Зате шестиболтові диски знімаються за допомогою викрутки Torx, яка присутня в будь-якому велосипедному наборі ключів, на від міну від центрлока, який не знімається без спеціального ключа - такого як ключ для касети. Невеликим плюсом стандарта 6 Bolt є те, що під нього продається велика кількість втулок - від дешевих до дорогих і полегшених, на відміну від Centerlock — це восновному безпосередньо Shimano та основні виробники, що працюють по ліцензії.

В даному розділі інтернет-магазину представлені велосипедні гальмівні ротори таких відомих виробників як Tektro, Alligator, Shimano та Avid.

Купити велосипредні ротори та адапетри ви зможете залишивши замовлення в інтернет-магазині "Велоцентр Полтава" або завітавши до нас в магазин.

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental