Троси та рубашки

Тросик перемикання Alligator полірована оцинковка

Артикул LY-SSK43520
Тросик перемикання Alligator полірована оцинковка

Тросик гальмівний Shimano шосеОсобливості:Полірування знижує фрикційні властивості;Цинкове покриття покращує антикорозійні властивості.Характеристики:Призначення: компоненти трансмісії (Shimano / Sram..

30 грн.

Трос перемикання Shimano ST, 2.2M, 100PC

Артикул SM100102
Трос перемикання Shimano ST, 2.2M, 100PC

..

35 грн.

Рубашка перемикання Shimano SIS40 teflon

Артикул 35129139
Рубашка перемикання Shimano SIS40 teflon

Рубашка троса перемикання Shimano SIS-SP40Призначена для оплетення гальмівного троса при проведенні його вздовж рами та на вигинах.Характеристики:Діаметр: 4 мм;Колір: білий.Особливості:Внутрішня змазк..

20 грн.

Рубашка перемикання Sheng-An Economy чорний

Артикул SLC-S-BK-50
Рубашка перемикання Sheng-An Economy чорний

..

50 грн.

Рубашка перемикання CSC SH SP 4, біла

Артикул CC100502
Рубашка перемикання CSC SH SP 4, біла

..

35 грн.

Рубашка гальмівна Sheng-An Economy чорний

Артикул SLC-B-BK-50
Рубашка гальмівна Sheng-An Economy чорний

..

50 грн.

Кінцевик рубашки Promax Schifter Ferrule 5mm

Артикул CF-501-BK
Кінцевик рубашки Promax Schifter Ferrule 5mm

..

5 грн.

Кінцевик рубашки Promax Schifter Ferrule 4mm

Артикул CF-401-BK
Кінцевик рубашки Promax Schifter Ferrule 4mm

..

3 грн.

Кабель Birzman Cable Cocoon

Артикул BM17-CABL-COCOON
Кабель Birzman Cable Cocoon

..

60 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 12 із 17 (2 сторінок)

Велосипедны троси та рубашки.

Велосипедний тросик – це елемент, що передає зусилля від гальмівної ручки до гальмівного механізму, або ж від манетки до перемикача швидкостей. Для якісного виконання своїх функцій трос повинен мати достатній запас міцності і потрібну гнучкість структури. Саме тому, велосипедний тросик – це сплетіння тонкої сталевої нитки, яка інколи покрита захисним шаром. Його структура однакова як для перемикання передач, так і для гальм. Різниця лише в діаметрі троса та розмірі кулачка для кріплення.

Сам тросик частково захищений рубашкою.

Рубашка – це трубочка, яка допомагає тросику міняти траєкторію свого руху від керма до рами, від рами до перемикача. Тобто рубашка забезпечує плавний вигин троса. З цього випливає, що кожух повинен мати найменший опір тертю.

Існує два види велосипедних рубашок:

  • Стінки яких виготовлені з спірально закручених сталевих дротинок. Цей вид рубашок поділяється в свою чергу на два типи:

Перший – це дріт, скручений в спіраль, яка покрита зверху пластмасою. Але такий тип вже не використовується, оскільки внутрішні стінки зі сталі і сам трос також сталевий. В результаті чого відбувається тертя сталі об сталь, що негативно позначається на якості перемикання швидкостей, або натисканні гальмівної ручки.

Другий – покрита пластиком або тефлоном внутрішня порожнина. Завдяки такому рішенню тросик ковзає по пластмасі, не нагрівається, не зношується, і що нейголовніше –забезпечує чітку роботу як перемикання, так і гальмування.

  • Стінки яких являють собою набір рівних сталевих дротинок.

З часом, всі системи перемикання передач передач виходили більш жорсткими, а гальмівні зусилля більш сильнішими, тому з’явилась необхідність в більш жорстких та міцних рубашках. Саме тому, компанія Shimano винайшла новий тип рубашок, де відсутня спіральна сталева трубка. Циліндрична поверхня рубашки складається з сталевих прутиків, що розміщені паралельно самій осі кожуха, які і ззовні, і з середини покриті пластиком. В результаті чого вийшла рубашка, яка має набагато вищий рівень жорсткості системи і незмінність довжини, незалежно від прикладаємих зусиль на трос.

Незалежно від типу рубашок чи тросів на кожну з них, з обох сторін одягають пластмасові або сталеві ковпачки. Це робиться для того, щоб кінчики рубашок та тросів не розпушувались.

В даному розділі сайту представлені троси, рубашки та ковпачки таких відомих виробників як Alligator, JAGWIRE, KLS, Shimano, Promax.

Купити гальмівні чи швидкісні троси та рубашки ви можете завітавши до нас в магазин або залишивши замолвення в інтернет-магазині "Велоцентр Полтава".

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental