Троси та рубашки

Гальмівна рубашка CSC BR 2P 5, 50M біла

Артикул CC100509
Гальмівна рубашка CSC BR 2P 5, 50M біла

..

45 грн.

Гвинт регулювання Alligator для тросика перемикання червоний

Артикул LY-ADJ03#B40
Гвинт регулювання Alligator для тросика перемикання червоний

Гвинт регулювання трансмісійного троса AlligatorПризначений для максимально точного регулювання заднього перемикача.Характеристики:Матеріал: анодований алюміній...

27 грн.

Кінцевик рубашки перемикання Shimano SIS-SP40 пластик

Артикул Y6ZA98012
Кінцевик рубашки перемикання Shimano SIS-SP40 пластик

Призначений для збереження цілісності рубашки під час експлуатації, а також для надійного прокладання рубашки по рамі.Характеристики:Призначення: Компоненти трансмісіїМатеріал: ПластикВнутрішній діаме..

6 грн.

Направляюча трубка гальмівного тросика Shimano SM-VBRK для V-brake 90°

Артикул SMVBRKL
Направляюча трубка гальмівного тросика Shimano SM-VBRK для V-brake 90°

Направляюча трубка гальмівного тросика Shimano SM-VBRK для V-brake 90°Призначена для оптимального кута підведення тросика до гальм.Характеристики:Матеріал: сталь;Кут: 90°...

48 грн.

Рубашка перемикання CSC SH SP 4, біла

Артикул CC100502
Рубашка перемикання CSC SH SP 4, біла

..

46 грн.

Рубашка перемикання Shimano OT-SP41 чорний

Артикул Y60098580
Рубашка перемикання Shimano OT-SP41 чорний

Рубашка троса перемикання >strong>Shimano SIS-SP41Призначена для оплетення трансмісійного троса при проведенні його вздовж рами та на вигинах.Ціна вказана за 1 метр рубашки.Характеристики:Діаметр: 4 м..

70 грн.

Тримач рубашки Birzman Cable Cocoon

Артикул BM17-CABL-COCOON
-20%
-20%
Тримач рубашки Birzman Cable Cocoon

..

190 грн.152 грн.

Трос гальмівний Shimano універсальн. МТВ/шосе 2050Х1.6мм, нержав.

Артикул Y80098411
Трос гальмівний Shimano універсальн. МТВ/шосе 2050Х1.6мм, нержав.

Універсальний гальмівний трос Shimano високої якості. Двостороння кінцівка МТВ/шосе 2050Х1.6мм, нержавіюча сталь...

133 грн.

Тросик гальмівний Alligator полірована оцинковка

Артикул LY-BSK761617
Тросик гальмівний Alligator полірована оцинковка

Тросик гальмівний Alligator полірований з оцинковкоюОсобливості:Цинкування підвищує стійкість до корозії;Полірування знижує фрикційні властивості.Характеристики:Призначення: гальма механічні (V-Brake,..

60 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)

Велосипедны троси та рубашки.

Велосипедний тросик – це елемент, що передає зусилля від гальмівної ручки до гальмівного механізму, або ж від манетки до перемикача швидкостей. Для якісного виконання своїх функцій трос повинен мати достатній запас міцності і потрібну гнучкість структури. Саме тому, велосипедний тросик – це сплетіння тонкої сталевої нитки, яка інколи покрита захисним шаром. Його структура однакова як для перемикання передач, так і для гальм. Різниця лише в діаметрі троса та розмірі кулачка для кріплення.

Сам тросик частково захищений рубашкою.

Рубашка – це трубочка, яка допомагає тросику міняти траєкторію свого руху від керма до рами, від рами до перемикача. Тобто рубашка забезпечує плавний вигин троса. З цього випливає, що кожух повинен мати найменший опір тертю.

Існує два види велосипедних рубашок:

  • Стінки яких виготовлені з спірально закручених сталевих дротинок. Цей вид рубашок поділяється в свою чергу на два типи:

Перший – це дріт, скручений в спіраль, яка покрита зверху пластмасою. Але такий тип вже не використовується, оскільки внутрішні стінки зі сталі і сам трос також сталевий. В результаті чого відбувається тертя сталі об сталь, що негативно позначається на якості перемикання швидкостей, або натисканні гальмівної ручки.

Другий – покрита пластиком або тефлоном внутрішня порожнина. Завдяки такому рішенню тросик ковзає по пластмасі, не нагрівається, не зношується, і що нейголовніше –забезпечує чітку роботу як перемикання, так і гальмування.

  • Стінки яких являють собою набір рівних сталевих дротинок.

З часом, всі системи перемикання передач передач виходили більш жорсткими, а гальмівні зусилля більш сильнішими, тому з’явилась необхідність в більш жорстких та міцних рубашках. Саме тому, компанія Shimano винайшла новий тип рубашок, де відсутня спіральна сталева трубка. Циліндрична поверхня рубашки складається з сталевих прутиків, що розміщені паралельно самій осі кожуха, які і ззовні, і з середини покриті пластиком. В результаті чого вийшла рубашка, яка має набагато вищий рівень жорсткості системи і незмінність довжини, незалежно від прикладаємих зусиль на трос.

Незалежно від типу рубашок чи тросів на кожну з них, з обох сторін одягають пластмасові або сталеві ковпачки. Це робиться для того, щоб кінчики рубашок та тросів не розпушувались.

В даному розділі сайту представлені троси, рубашки та ковпачки таких відомих виробників як Alligator, JAGWIRE, KLS, Shimano, Promax.

Купити гальмівні чи швидкісні троси та рубашки ви можете завітавши до нас в магазин або залишивши замолвення в інтернет-магазині "Велоцентр Полтава".

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental