Показано 3 з 3 товарів

Правильний вибір велосипедного рюкзака.

Рюкзак під час велосипедної мандрівки дуже важлива річ. Від якості і правильного вибору рюкзака залежить комфорт самої поїздки.

Ми розкажемо Вам як правильно вибрати та купити велосипедний рюкзак.

Велосипедні рюкзаки відмінно підходять для одноденних покатеньок або для мандрівок на дальні відстані, ночівля в яких буде не в наметах. При виготовлені велосипедних рюкзаків використовують міцні тканини, наприклад кордура або авіаційний брезент, що характеризуються відмінним обміном повітря та вологозахистом.

Якісний рюкзак повинен зручно сидіти на спині та мати обтічну форму, анатомічно вентилюєму спинку, м'які плечові лямки, нагрудний фіксатор, м'який пояс, кишені для швидкого доступу до речей та кріплення для шолома.

Слід звернути увагу на наявність у велосипедному рюкзаку вбудованої або окремої водонепроникної накидки від дощу. Обов'язковою є наявність світловідбиваючих смуг для кращої видимості велосипедиста під час їзди вночі. Велосипедні рюкзаки, як правило, мають об'єм не більше 30 літрів та оснащені відділом для питної системи.

Основні характеристики, яким повинен відповідати велосипедний рюкзак:

  • міцність та вологостійкість;
  • наявність додаткових кріплень;
  • легкі матеріали.

В нашому магазині представлені рюкзаки найбільш відомих та популярних виробників: Deuter, Terra Incognita та KLS. Купити велосипедний рюкзак за достпуною ціню в "Велоцентр Полтава" Ви зможете завітавши до нас в магазин або оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину.