Насоси та манометри

Балон Lezyne 25G

Артикул 4712805 976232
Балон Lezyne 25G

Балон СО2 з різьбленням для використання зі всіма насосами Lezyne CO2.Об'єм 25 грам...

230 грн.

Балон Lezyne CO2 16G

Артикул 4712805 971381
Балон Lezyne CO2 16G

Змінний балон-картридж з різьбленням 16G CO2 для СО2 насосів Lezyne. Картридж містить чистий CO2 під тиском. Один балон заповнює одне колесо...

100 грн.

Картридж для насоса Zefal CO2 25 грамів

Артикул 84425003
Картридж для насоса Zefal CO2 25 грамів

Картридж CO2 Zefal, призначений для швидкого накачування колеса, в екстрених випадках. Відмінно підійде для недалеких покатеньок чи тренувань. Балон займає мало місця у велоаптечці, проте його об'єму ..

130 грн.

Насос CO2 Synpowell VICO2-A з регулювальним клапаном

Артикул VICO2-A
-7%
-7%
Насос CO2 Synpowell VICO2-A з регулювальним клапаном

VICO2 – A – насадка на балон СО2, портативний насос.Насоси СО2 являють собою невелику головку для ніпелів Presta або Schreder, в яку вкручується балончик зі стисненим вуглекислим газом (СО2). Переваги..

516 грн.480 грн.

Насос Comanche CLEVER AL сріблястий

Артикул CC100435
Насос Comanche CLEVER AL сріблястий

Міні насос для накачування шин велосипеда з фіксуючим важелем і реверсивним клапаном під стандарт вентилів Presta і Schrader. Покращена ручка, що складається Т-типу, максимальний тиск 120 psi. Алюміні..

357 грн.

Насос Green Cycle gp-94 Т, алюмінієвий з манометром 100psi, Presta + Schreder, сріблястий

Артикул PUM-20-97
Насос Green Cycle gp-94 Т, алюмінієвий з манометром 100psi, Presta + Schreder, сріблястий

Мінінасос Green Cycle GPM-294Р — незамінна річ у ремкомплекті велосипедиста. Виготовлений з алюмінію, що забезпечило міцність і низьку вагу, тому його можна сміливо брати в дорогу.Підходить до двох по..

697 грн.

Насос Green Cycle GPM-077 пластиковий, presta + schreder, чорний

Артикул PUM-57-37
Насос Green Cycle GPM-077 пластиковий, presta + schreder, чорний

Мінінасос GPM-077 — незамінна річ у ремкомплекті велосипедиста. Виготовлений із пластика, що забезпечило низьку вагу, тому його можна сміливо брати в дорогу.Підходить до двох популярних типів ніпелів:..

264 грн.

Насос Green Cycle GPM-079 зі складною Т-ручкою, під два типи клапана AV + FV, сірий

Артикул PUM-07-78
Насос Green Cycle GPM-079 зі складною Т-ручкою, під два типи клапана AV + FV, сірий

Мінінасос Green Cycle GPM-079 – незамінна річ в ремкомплекті велосипедиста. Виготовлений алюмінію, що забезпечило низьку вагу, тому його можна сміливо брати в дорогу. Насос можна перевозити на рамі за..

240 грн.

Насос Green Cycle GPM-219 алюмінієвий, presta+schrader, 120psi, срібло

Артикул PUM-84-33
Насос Green Cycle GPM-219 алюмінієвий, presta+schrader, 120psi, срібло

Мінінасос Green Cycle GCP-09 — незамінна річ у ремкомплекті велосипедиста. Виготовлений з алюмінію, що забезпечило міцність і низьку вагу, тож його можна сміливо брати в дорогу.Має великий об'єм поршн..

354 грн.

Насос Lelumia BOOST чорний

Артикул 10070113
Насос Lelumia BOOST чорний

..

785 грн.

Насос Lelumia FLOW чорний

Артикул 10070114
Насос Lelumia FLOW чорний

..

520 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 12 із 36 (3 сторінок)

Велосипедні насоси.

Існує багато різновидів велосипедних насосів: від класичних підлогових насосів до більш мініатюрних та компактних, які зручні в перевезенні під час велосипедних прогулянок.

Отже, які є велосипедні насоси:

  • Підлогові велосипедні насоси. Найчастіше використовуються вдома, вони займають багато місця, тому взяти в велосипедну мандрівку їх неможливо. Процес накачування колеса дуже зручний. Головним плюсом таких насосів є швидкість накачування колес. Ще одним плюсом є те, що вони оснащені довгим шлангом, який дає можливість достати до ніпеля в будь-якому місці. Часто на них встановлюються манометри, за допомогою яких велосипедист має можливість слідкувати за тиском. Мають довгий строк служби.
  • Компактний велосипедний насос. В порівнянні з підлоговим насосом, має невеликий розмір, завдяки чому його можна брати з собою в мандрівки на далекі відстані. Попри всі зручності, такі насоси мають певний ряд недоліків: менша швидкість накачування колес в порівняні з підлоговим насосом, відсутній шланг (головка насоса надівається прямо на ніпель), не всі моделі оснащені манометром, менший строк служби. Цей вид велосипедного насоса являється оптимальним варіантом для велосипедних мандрівників, оскільки має невелику вагу та розміри, завдяки чому без проблем поміститься в рюказці або на рамі велосипеда. Для полегшення накачування колес таким насосом слід обирати моделі з Т-образним руків'ям. Якщо насос буде перевозитись на рамі велосипеда, то потрібно вибирати моделі, які оснащені захисними пильниками від бруду. Окрім цього, потрібно віддавати перевагу насосам з алюмінієвим корпусом, строк служби якого набагато більший.

  • Насоси для накачування вилок. Використовуються для накачування амортизаторів і повітряних вилок. Оснащені манометром, камера насоса невеликих розмірів, конструкція клапана виконана таким чином, що унеможливлює втрати повітря при відкручуванні насоса. Підходять тільки для ніпелів типу «Schrader».

При виборі насосу до свого велосипеда треба враховувати, який тип ніпеля стоїть на ваших колесах.

Presta — позначається як FV (спортивний ніпель), використовується на шосейних та гірських велосипедах. Перед накачуванням такого ніпеля головку треба трохи відкрутити.

Schrader – позначається як AV (автомобільний ніпель), широкий в діаметрі.

Dunlop — позначається як DV (велосипедний ніпель Данлопа), класичний ніпель для велосипедів.

В даному розділі представлені велосипедні насоси таких відомих виробників як Giyo та KLS.

Купити велосипедний насос Ви можете завітавши до нас в магазин або залишивши замовлення в інтернет-магазині "Велоцентр Полтава"

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental