Огляд Polygon 2021 Siskiu D7

  • 31.03.2021

Бережись! Polygon 2021 Siskiu D7 уже тут, і він оснащений дроппером! Деякі з оновлень включають в себе цілий набір покращеної рами, геометрії і конструкції підвіски.

Гірські велосипеди Polygon як правило маркуються буквами і цифрами. Букви можна швидко розбити на: D = їзда крос-кантрі, T = трейлова їзда і N = їзда ендуро.

Велосипед, який кидає виклик тому, на що здатний видатний байк с подвійною підвіскою. Все недавні оновлення відповідають всім вимогам для тих, хто шукає сучасний велосипед з відмінною ефективністю педаляжу XC і здатністю долати всі гори.

Що ж нового?

Polygon D7 зібраний на базі легкої алюмінієвої рами XC з сплаву ALX, яка може вихвалятись сучасною геометрією XC. В конструкції велосипеда також використана внутрішня прокладка, що забезпечує гладкий і охайний вид.

Структура дуже схожа на модель Polygon Siskiu D7 2020 року.

В новій моделі D7 2021 року використовується провисша рульова колонка, більш низький нижній кронштейн і більш коротка нижня розпорка ланцюга, щоб велосипед відмінно керувався і легко переміщувався вгору і вниз по горі.

Кріплення для бутилки з водою - залишайтесь гідратованими!

На відміну від свого попередника, в новій моделі D7 в середині переднього трикутника є місце для пляшки з водою об’ємом 600 мл. Не дивлячись на це нове доповнення, верхня труба трохи нижче, щоб покращити зазор в режимі очікування. Підсідельна труба також була укорочена, щоб полегшити установку більш довгої стійки дропера.

Варіанти розмірів колес.

Нова система розмірів Wheel Fit, є однією з самих значних модернізацій рами Siskiu D7. Кожен розмір рами поєднується з розміром коліс, який краще всього підходить водію і налаштовує їх для оптимальної ефективності і передачі потужності. Наприклад, колеса 29” підходять до велосипедів 18,5 дюйма і більше, а колеса 27,5 дюймів підходять тільки до велосипедів 17,5 дюймів і менше.

Дропер!

Ще одна велика перевага і абсолютне благо для Siskiu D7 - стійка для дропера (доступна в розміре 150 мм для S / M або 170 мм для L / XL), що робить велосипед більш функціональним і зручним, особливо при спусках.

Підвіска з високими характеристиками.

Як тільки гравітація почне працювати проти вас, ви оціните звукову систему підвіски. Як в передній вилці Rockshox Recon RL, так і в задньому амортизаторі Rockshox Deluxe Select Plus прилипання значно менше, що означає - ви можете легко долати практично всі перепони на своєму шляху. Окрім того, байк має оптимізовану кінематику проти просідання з прогресивним передаточним співвідношенням підвіски.

Їзда!

Завдяки стабільній колісній базі і відносно високій передній частині ви відчуваєте себе здатним долати будь яку трасу в світі. Цьому допомагає задня підвіска DebonAir Rockshox Deluxe Select Plus і регулятор відскоку та стиснення, який неймовірно еластичний на вершині, згладжуючи більшу частину вібрацій на трасі і забезпечуючи неперевершене зчеплення в поворотах.

Додайте до цього 29-дюймові колеса і ви отримаєте велосипед, який долає великі перепони і рухається з неймовірною швидкістю.

Чи підходить вам велосипед з підвіскою Polygon D7?

Якщо ви регулярно займаєтесь гірським велосипедом і хочете бюджетний велосипед з двома амортизаторами для найкращих характеристик на всьому, від пересічної місцевості до крутих спусків і марафонських гонок, то це велосипед, який вам потрібен. Ви знаєте, що байк створений для пересування будь якою трасою, тому ви не будете турбуватись про те, що матеріал рами, підвіска або компоненти залишиться незмінними, коли ви мандруєте по новому треку.


Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental