Огляд насосу високого тиску Birzman Zacoo Macht

  • 22.09.2021

Легкий насос, що можна взяти з собою в мандрівку

ZacooMacht - це компактний, ефективний  та надійний велосипедний насос високого тиску для амортизаторів, який можна брати з собою під час поїздок або включити його в портативний набір інструментів.


Мало хто звертає увагу на  налаштування амортизатору, яким укомплектований байк. Тим не менш, ті, хто полюбляє боротись з труднощами на трасах, скоріш за все, будуть шукати щось компактне. При зміні температури повітря або складності траси за його допомогою легко можна буде переналаштувати підвіску.

Birzman- один з небагатьох, хто пропонує повнофункціональний насос невеликого розміру - Zacoo Macht.


Завдяки довжині 240 мм блискучий Zacoo Macht за довжиною подібний до стандартного насоса Fox або RockShox. Тим не менш, вага 84 г - це реальна історія, що дозволяє зекономити 124 г в порівнянні з подібними насосами інших брендів.

На CNC-станках за допомогою особливої технології обробоки створили алюміній, з якого виготовлений корпус насоса, який є дуже міцним і надійним, а його строк служби був продовжений в декілька разів.

При діаметрі 1 дюйм / 25 мм датчик показує до 300 PSI на квадратний дюйм, але його невеликий розмір, безумовно, потребує уважного вивчення. Зазвичай вважається, що кращий спосіб забезпечити точності манометра - це кожний раз використовувати один і той же насос. Тим не менш, цей маленький датчик показує близькі до точних дані від 155 PSI на квадратний дюйм до фактично перевірених 160 PSI на квадратний дюйм.


Ззаду манометра (який одночасно служить ручкою) знаходиться кнопка з потайною головкою для випуску повітря. Випуск легко контролювати, і його складно випадково натиснути.

Також на багатьох інших насосах Birzman є клапан "Air-Lock", призначений для запобігання небажаним втратам повітря при випуску з клапана під час підключення/відключення. Більшість подібних насосів на ринку розроблені саме для цього, але конструкція Birzman, мабуть, настільки більш витончена і робить те, що стверджується. Задля простоти, гумовий шланг високого тиску не обертається і тримається коротким. Це може призвести до проблем із встановленням на деякі задні амортизатори, де доступ до клапанів обмежений, але це не та критична маса, яка б зменшувала якість насосу. High Polished Machined – відполірована по спеціальній технології, поверхня насоса радує око, відрізняється надійністю і практичністью, не дряпається.


 


Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental