Огляд нейлонових педалей DMR V11

  • 16.02.2021

Нові нейлонові педалі V11 від DMR мають ту ж форму, що і популярна і високо цінована Vault, але мають змінений корпус педалі на композитну версію.

V11 використовує посилений скловолоконний нейлоновий корпус розміром 105 x 105 мм, хоча звужується до 85 мм по краях педалі і має глибину 20 мм в самому широкому місці він побудований навколо сталевої осі 4140 CroMo, яка рухається на підшипнику з картриджним ущільненням (686ZZ ) і втулці.

Педалі мають 11 регульованих по висоті штифтів, закріплених невипадаючими гайками, а не вкрученими в корпус педалі, а DMR забезпечив свої штіфти Moto Pins більш гострою головкою на краях педалей.

Як правило DMR, їх внутрішні деталі можна повністю відновити за допомогою запчастин, широко доступних в магазинах.

Як і Vault, корпус V11 ввігнутий, що повинно покращити зчеплення з дорогою. У них також є загострені края, які допомагають відбивати удари каміння.

Заявлена вага педалей DMR 450 гр, і доступні в восьми кольорах.

Характеристики нейлонових педалей DMR V11

Великий розмір V11 забезпечував стабільну і зручну платформу, яка була достатньо великою, щоб тримати ноги в зручному положенні

Більш гострі зовнішні штифти Moto Pins забезпечують відмінне і надійне зчеплення з дорогою.

Оскільки на обох кінцях корпусу педалей немає випуклостей підшипника з гладкими поверхнями без зчеплення, якщо ступні не були точно розміщені по центру, зчеплення не погіршилось.

Корпус знаходиться на відстані 10 мм від кривошипа педалі, тому є місце для подальшого неправильного розміщення стопи без втрати зчеплення або контроля.

Ці високі рівні зчеплення і більша похибка при розміщенню ніг забезпечували відмінну впевненість при їзді по технічно і складній місцевості.

Пластиковий корпус V11 добре відштовхувався від ударів каміння, за час випробувань отримав лише незначне косметичне пошкодження.

У них відмінне зчеплення, вони добре тримаються ударів і мають ту ж форму і дизайн, що і більш дорогий Vault. Якщо у вас ообмежений бюджет і вам потрібні самі ефективні топталки, вони повинні зайняти перше місце в вашому списку.


Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental