Огляд переднього велосипедного ліхтаря Knog PWR Mountain

  • 29.10.2020

Чи пропонує модульний дизайн PWR Mountain переваги порівняно із традиційним світлом?

Knog ідеально підходить для долання перешкод або легкого одиночного треку, але через його різке відсікання променю йому не вдається  освітити більш технологічні траси із більшою кількістю поворотів. Змінні батареї з довгим строком служби - це бонус.

Knog виготовляє багато елегантних, простих і дуже ефективних аксесуарів від ліхтарів до замків, а також дзвіночків і інших приладів.

Knog PWR Mountain деталі та специфікація

PWR Mountain являє собою модульний ліхтар з цікавими і добре продуманими елементами. Не дивлячись на те, що він поставляється з максимальним блоком живлення ємністю 10 000 мАг, який пропонує Knog, можна замінити будь який блок живлення Knog на будь яку з його світлових головок.

PWR Mountain має не тільки саму більшу батарею Knog, але і саму яскраву світову головку, яка забезпечує заявлену потужність 2000 люмен від восьми світлодіодів. Knog стверджує, що світло випромінює круговий промінь, заливаючи місцевість світлом перед вами.

Пластикове кріплення на штангу сумісно зі штангами 31,8 мм і 35 мм завдяки наявній в комплекті гумовій прокладці. Світло ковзає на кріпленні через прорізь на корпусі акумуляторної батареї і кріпиться за допомогою невеликого коліщатка, який просуває металевий зуб в поглибленні акумуляторної батареї.

На корпусі ліхтаря є індикатор заряду батареї, який показує залишки заряду, а шість режимів світла перемикаються шляхом повороту світлової головки. Вмикається і вимикається, повертаючись і утримуючи головку протягом короткого періоду часу. В додаток до шести заводських режимів можливо запрограмувати інші налаштування за допомогою додатку ModeMaker на вашому комп’ютері.

До ліхтаря додаються два USB-кабелі: один для зарядки ліхтаря, а інший - для зарядки ваших власних приладів, використовуючи світло в якості акумулятора. Хоча інші аксесуари не входять в комплект поставки ліхтарика, він сумісний з іншими кріпленнями Knog.

Потужність Knog PWR Mountain

На трасі PWR Mountain володіє достатньою потужністю, щоб ви могли проїхати по стежках або пологих одиночних трасах, з дуже сфокусованим точковим світлом поруч з передньою частиною пристрою. Цей сильно сфокусований промінь дійсно означає, що світло має більшу потужність ближнього радіусу дії, яка відмінно освітлює стежку в її межах.

Відсікання променю досить різке, і це сильно сфокусоване точкове світло наносить шкоду розсіюванню променю. Периферійний огляд з сторони в сторону обмежений поблизу велосипедиста, що ускладнює виявлення ліній і перепон по бокам від вашої траєкторії або заглядання за кути, якщо стежка звивиста. Як тільки ви повертаєте кріплення, користь світла досить швидко падає.

В той же час він видає багато світла по переду і вгору по трасі, головним чином світлодіодні промені висвітлюють те, що знаходиться прямо перед велосипедистом.

Випромінюване світло досить яскраве, що означає, воно добре висвітлює стежку, даючи гарні обриси перешкодам і з легкістю долаючи темряву лісового дна. На відміну від біль блакитного світла, біле світло легше для очей.

Функцію перемикання режимів легко використовувати, коли ви стоїте на місці, але як тільки стежка стає більш нерівною, велосипедним ліхтарем стає досить складно керувати належним чином. Індикатор заряду батареї точним і допомагає вам контролювати, скільки часу залишилось на велосипеді.

Максимальний час роботи перевищує заявлені 2 години, і становить 2 години 50 хвилин, перш ніж остаточно розрядитись і вимкнутись.

На жаль, ви не можете використовувати акумуляторну батарею переднього велосипедного ліхтаря, коли прикріплена головка освітлення, оскільки вона закриває порт USB. Також неможливо послідовно підключити батареї для більш довгого часу роботи, але заміна батареї легка задача.

Зажим - це стабільна точка кріплення велосипедного ліхтаря, і як тільки ви зрозумієте, як він працює, його легко буде використовувати. Тим не менше, коліщатко для великого пальця повинно бути дуже щільним, щоб світло було надійним.


Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental