Унікальні технології від німецького виробника Cube

  • 01.02.2017

Компанія Cube  була заснована студентом, Маркусом Пюрнером. Починалось з того, що він закуповував рами, які були виготовлені в Азії і збирав на їхній базі велосипеди. На кошти, що отримувались від продажу, оплачувалось навчання в університеті. Спочатку все виробництво – це 50 м² в одному з приміщень меблевої фабрики, яка належала його батькові. На даний час компанія так і знаходиться в тому ж Вальдорсхофі, але виробничі потужності збільшились до 20000 м², обороти перевищили тридцять мільйонів євро, а велосипеди CUBE поставляються більше ніж  в 33 країни світу.

Отже, для яких би цілей ви не вибирали велосипед, він повинен бути надійним, міцним та легким. Саме таким вимогам і відповідають велосипеди, виготовлені під логотипом Cube, німецького виробника з бездоганною репутацією та власним дослідним центром. Команда дизайнерів, розробників та технологів сьогодні створюють практично все, що необхідно велосипедисту, від велокомп’ютерів до термобілизни.

Головною складовою будь-якого велосипеда являється рама. Фірма Cube має власні розробки і технології в цій сфері.

Технології виготовлення алюмінієвих рам.

В виробництві алюмінієвих рам Cube використовує технологічний процес обробки алюмінієвого сплаву 6061. Така марка алюмінію більш стійка до корозії і дозволяє створювати стінки труб різної товщини при створенні однієї рами, завдяки цьому зменшується вага без втрати міцності. Батування труб на велосипедах від Cube означає, що в місцях, які підпадають меншим навантаженням, товщина стінки рами складає від 0,5 до 0,9 міліметра. При цьому жорсткість рами залишається незмінною. Все це робиться для того, щоб зробити велосипед максимально легким та комфортним для їзди.

Рама-монокок 

Технологія виробництва алюмінієвих рам називається гідроформування. Труба розміщується в тривимірному шаблоні і заповнюється гарчим мастилом, яке під тиском формує ідеальну раму від компанії Cube. Високі технології, відмінно продуманий профіль, правильно задані характеристики міцності – все це дає можливість зменшити вагу велосипеда, оскільки рама не потребує додаткових швів і посилень в місцях найбільшого навантаження.

Надійне покриття

При виготовленні рам велосипедів Cube наноситься декілька шарів полімерного покриття. Така методика передбачає нагрів алюмінієвого сплаву. Сама така технологія дає такий яскравий та стійкий колір, притаманний всім велосипедам цього виробника. На всіх топових моделях логотип компанії наноситься лазером.  

При розробці велосипедів компанія Cube враховувала вимоги та побажання найвибагливіших велосипедистів. Саме тому в моделях велосипедів цього виробника представлені всі розміри, адже вибирати модель слід індивідуально під зріст велосипедиста. Не залишились без уваги і жінки. Для них була створена особлива рама WLS Geometry, яка повторює контури жіночого тіла.

Попереду всіх

Компанія  Cube не стоїть на місці. Кожен рік при виготовлені велосипедів використовуються нові розробки від власного дослідного центру. Їх новітня технологія – це карбонові рами, що поєднує в собі міцність та підвищену легкість. Технологія carbon fibre technology  - це створена рама, яка на 68% складається з волокон. Інша частина відсотків являє собою зв’язуючу смолу. Якщо порівняти з іншими брендами, то вони досягають тільки 65% показника.

В залежності від конкретної частини рами, використовується різний вуглець.

  • високомодульний;
  • середньомодульний;
  • ультрависокомодульний;

Карбонові рами велосипедів Cube легкі та міцні саме в тому місці, де цього вимагає навантаження в реальних умовах експлуатації. Розробникам вдалося досягти більш рівномірного розподілення волокон та зменшення кількості використовуваної смоли. Ще однією особливістю цієї технологіє є те, що рама виходить з преса гладкою і не потребує додаткового шліфування  

Слід також зазначити, що всі технології, які використовує компанія, розробляються разом з Технічним університетом Мюнхена, тому, вибираючи велосипед Cube, Ви обираєте якість, підкріплену наукою.

 


Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental