Як позбутися болі в підколінному сухожиллі при їзді на велосипеді | Як зміцнити підколінні сухожилля.

  • 11.11.2020

Що таке підколінні сухожилля? Як вони працюють? І як запобігти болю в підколінному сухожиллі при їзді на велосипеді.

Міцні підколінні сухожилля допоможуть вам утримувати сильний хід педалі під час їзди і знизять ризик отримання травм.

Пол Хаф, фізіолог з Університету Святої Марії і автор книги «Advanced Personal Training», пояснює, що це таке і що робити, якщо ви травмуєте свої сухожилля під коліном.

Які в тебе підколінні сухожилля?

Підколінний суглоб - це збірний термін, який часто використовують для задніх м’язів стегна. Вони складаються з напівмембранозного, напівсухожильного і двухголового м’язу стегна – серії м’язів, що охоплюють стегно і перетинають його і коліно.

М’язи починаються трохи нижче сідниць, де вони прикріпляються до сідничної кістки (нижня частина стегна) і з’єднується х верхньою частиною кісток гомілки (великої і малої гомілкової кістки). Задні м’язи стегна згинають ваше коліно і випрямляють його.

Як працюють ваші підколінні сухожилля під час їзди на велосипеді?

Підколінні сухожилля більше всього працюють в нижній частині ходу педалі. Роберт Сміт

Підколінні сухожилля працюють більше всього, коли ви підтягуєте ногу з нижньої частини ходу педалі. Але оскільки педалювання не пропонує повного розгинання стегна, у велосипедистів з часом може розвинутись напруга заднього м’яза стегна.

Чому болять підколінні сухожилля під час їзди на велосипеді?

Довготривала їзда на велосипеді, особливо при втомі, може підвищити ризик розвитку задньої деформації стегна, яка зазвичай виникає в місці з’єднання м’язу х сухожиллям (м’язово-сухожильне з’єднання).

Ризик отримати травму також збільшується, коли м’язи задньої поверхні стегна втомлюються через педалювання на низькій передачі і / або підтримка низької частоти обертання педалей.

Як запобігти болю підколінного сухожилля при їзді на велосипеді.

Виконання вправ на укріплення підколінного сухожилля два-три рази в неділю може підвищити ефективність педалювання і знизити ризик отримання травм.

Також гарною ідеєю буде розтягувати м’язи задньої поверхні стегна після поїздки, затримуючи кожне розтягування не менше 30 секунд, роблячи глибокі вдихи.

Розтягування підколінного сухожилля для велосипедистів.

Підніміть ноги.

Ляжте на спину, піднявши ноги приблизно на 45 градусів, потім зігніть одну ногу, щоб поставити ступню на ящик висотою приблизно 30–40 см. Адам Гассон

Підніміть стегна.

Обережно підніміть стегна, утримуючи прес в напрузі і притисніть п'ятку до коробки. Адам Гассон

Піднімайте в гору.

Підніміть стегна вгору, поки між коліном, стегном і плечем не з'явиться пряма лінія. Затримайтесь в цьому положенні на дві секунди і повторіть 10–12 раз. Знмініть ноги і повторіть.
Адам Гассон /

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental