Комплект дзеркал Green Cycle GMR-500 в кермо, 2шт.
- Артикул MIR-72-35
- Наявність: В наявності
Оплата і доставка
Оплата
- Оплата в касу (Полтава)
- Оплата кур'єру Полтава
- ПриватБанк
- VISA/MASTERCARD
- Накладений платіж
Доставка
- Самовивіз (Полтава)
- Кур’єром по Полтаві 50 грн.
- Нова пошта
- Інші служби доставки
Комплект дзеркал Green Cycle GMR-500 (2 шт.)
Тип кріплення: В торці керма (замість баренд) | Артикул: MIR-72-35
Green Cycle GMR-500 — це набір із двох компактних дзеркал, які забезпечують панорамний огляд позаду райдера. На відміну від класичних моделей на довгих ніжках, ці дзеркала інтегруються безпосередньо в кермо, не створюючи зайвого опору повітрю та не заважаючи маневруванню у вузьких місцях. Це оптимальне рішення для шосейних, гравійних та сучасних міських велосипедів.
Основні характеристики:
- Кількість: 2 штуки (ліве та праве).
- Кріплення: Внутрішнє розпірне кріплення в торці керма (замість заглушок/баренд).
- Сумісність: Підходять для більшості типів керма з внутрішнім діаметром від 18 до 22 мм.
- Матеріал лінзи: Високоміцний пластик із дзеркальним напиленням (не розбивається при падінні).
- Регулювання: 3D-шарнір дозволяє налаштовувати кут огляду на 360 градусів.
Переваги моделі GMR-500:
- Мінімалістичний дизайн: Дзеркала майже не виступають за габарити керма, зберігаючи естетику вашого велосипеда.
- Безпека: Використання небиткої лінзи мінімізує ризик травмування уламками при випадковому ударі чи падінні байка.
- Широкий кут огляду: Сферична форма лінзи забезпечує чітке зображення та дозволяє бачити кілька смуг руху одночасно.
- Надійна фіксація: Розпірний механізм міцно тримається всередині керма, що зменшує вібрацію дзеркала при їзді по нерівностях.
Призначення:
Рекомендовано для шосейних велосипедів, гревелів та фіксів, де важлива аеродинаміка та симетрія. Комплект із двох дзеркал дає повну впевненість при перелаштуваннях на дорогах з інтенсивним рухом.











