Замки

Сигналізація для велосипеда M-WAVE Bike Alarm

Артикул vc000250
-50%
-50%
Сигналізація для велосипеда M-WAVE Bike Alarm

Сигналізація для велосипеда M-WAVE Bike Alarm включає в себе датчик руху, налагоджуєму чуттєвість сигналізації, гучність 120 Дб, програмований трьохзначний код,, кріплення до рами, підсідельному штир..

120 грн. 240 грн.

Протиугонний замок Trinx TL05 чорний-синій

Артикул 10070073
Протиугонний замок Trinx TL05 чорний-синій

Надійний засіб захисту велосипеда від крадіжки. Має високий рівень безпеки. U-подібний велозамок з корпусом з легованої сталі. Замок захищений кришкою від атмосферного впливу, пилу. Для зручності тран..

392 грн.

Замок складний Onguard REVOLVER Link Plate X4P Combo 112см, кодовий на 4 цифри

Артикул LCK-11-92
Замок складний Onguard REVOLVER Link Plate X4P Combo  112см, кодовий на 4 цифри

Сегментний, складний замок Revolver Link Plate, це прекрасна комбінація надійність U-подібних замків і компактності тросів.Сталеві пластини виготовлені з гартованої сталі. Кодовий замокзабезпечує наді..

1394 грн.

Замок складний Onguard REVOLVER Link Plate X4P 112см, 4 ключа + 1 с підсвіткою

Артикул LCK-27-70
Замок складний Onguard REVOLVER Link Plate X4P 112см, 4 ключа + 1 с підсвіткою

Сегментний, складний замок Revolver Link Plate, це прекрасна комбінація надійність U-подібних замків і компактності тросів.Сталеві пластини виготовлені з гартованої сталі. Циліндр замка забезпечується..

1326 грн.

Замок складний ONGUARD K9 Heavy Duty Combo

Артикул LCK-32-79
Замок складний ONGUARD K9 Heavy Duty Combo

Велосипедний замок ONGUARD K9 Combo Plate компактний надійний захист. Сегмети замка виготовлені з каленої сталі. Довжина замка достатня для кріплення велосипеда як до парковки так і до труби. В даній..

998 грн.

Замок с армованим тросом Onguard ROTTWEILER, трос 100см х 20мм, 4 ключа + 1 з підсвіткою

Артикул LCK-36-01
Замок с армованим тросом Onguard ROTTWEILER, трос 100см х 20мм, 4 ключа + 1 з підсвіткою

Замок під ключ з армованим тросом ONGUARD Rottweiler.В комплекті 4 ключа + 1 с підсвіткою.Розмір троса: 100см х 20мм...

870 грн.

Замок кодовий Comanche CHAIN-DGT-6/10 довжина 950мм чорний

Артикул CC100134
Замок кодовий Comanche CHAIN-DGT-6/10 довжина 950мм чорний

Кодовий ланцюгової замок складається з напівкруглих металевих кілець товщиною 6 мм упакованих в чохол з міцної синтетичної тканини, яка оберігає раму велосипеда від пошкоджень і знижує шум під час рух..

297 грн.

Замок U-подібний Onguard BULLDOG COMBO STD LM розмір скоби 115 x 230мм, товщина 13мм

Артикул LCK-54-68
Замок U-подібний Onguard BULLDOG COMBO STD LM розмір скоби 115 x 230мм, товщина 13мм

Замок під ключ U-подібний ONGUARD Combo STD LM.U-подіюні замки мають більш високу ступінь захсту в порівнянні з кабельними або ланцюговими велозамками. Дуга виготовляється з міцного метала, і, завдяки..

738 грн.

Замок U-образный Onguard BULLDOG MINI 90 x 140мм, товщина 13мм поворотне кріплення на раму

Артикул LCK-34-75
Замок U-образный Onguard BULLDOG MINI 90 x 140мм, товщина 13мм поворотне кріплення на раму

Замок ONGUARD BULLDOG Medium DT .Дуга виготовлена з кованої сталі, що забезпечує максимальний захист від зрізання болторізом. Компактна форма дає зомгу розміщати замок в важко доступних місцях для кра..

678 грн.

Замок ProX під ключ 12 х 850мм чорний/червоний (A-Z-0247)

Артикул A-Z-0247
Замок ProX під ключ 12 х 850мм чорний/червоний (A-Z-0247)

ХарактеристикиЗамок тросовий, замикається на ключ;Стандартний рівень захисту;Трос товщиною 12 мм. довжина 850 мм.;Два ключі в комплекті;Зміцнена обудова замка;В комплекті кронштейн для монтажу замка н..

114 грн.

Замок Onguard TERRIER Combo GLO кодовий на 4 цифри LED підсвітки , трос 185см х 10мм

Артикул LCK-81-82
Замок Onguard TERRIER Combo GLO кодовий на 4 цифри LED підсвітки , трос 185см х 10мм

Велосипедний кодовий замок ONGUARD Terrier Combo 4 виготовлений у вигляді сталевого троса діаметром 6 мм в вініловій оболоці.Замок оснащений кодовим механізмом з можливістю змінювати код. Секрет замка..

328 грн.
Сторінки:
Показано з 1 по 12 із 45 (4 сторінок)

Вибір якісного велосипедного замка.

Щоб Ваш велосипед не став легкою здобиччю для крадіїв, існують спеціальні велосипедні замки. Для того, щоб правильно вибрати велосипедний замок, що буде захищати ваш велосипед від крадіїв потрібно знати, які існують типи замків. При виборі замка треба враховувати можливі місця стоянки Вашого двоколісного транспорту.

Велосипедні замки можуть закриватись за допомогою ключа або спеціального коду. Але головної їхньою відмінністю є матеріал виготовлення, з якого вони зроблені, та форма.

 Отже детальніше про типи велосипедних замків.

  • Замок з тросом. Найбільш популярний замок, який має невелику ціну. Являє собою кручений по спіралі сталевий трос в гумовій чи гелевій обмотці, на одному кінці якого є замок, в якому трос замикається. Вони бувають різної довжини, з кріпленням на підсідельну трубу, різних діаметрів, з кодовим замком чи під ключ. Вибирати такий замок потрібно, з якомога більшою довжиною, щоб була можливість зачепити велосипед не тільки на раму, але й зачепити колесо. Дуже
    зручно під час велосипедної мандрівки з наметами, зчепити таким замком декілька велосипедів. Діаметр замка теж вибирати як можна більший, такий замок тоді буде складніше перерізати.
  • Ланцюговий замок. Більш надійний варіант ніж тросовий замок. Оскільки сталевий ланцюг важче перекусити ніж трос. Звичайний залізний ланцюг захищає набагато менше ніж ланцюг з покращеного сплаву. Окрім міцного сплаву ланки на ланцюгах можуть мати спеціальну форму, яка ускладнює процес взлому замка. Довжина таких замків може бути різною, але зазвичай її достатньо для того, щоб без особливих труднощів закріпити раму та колесо до будь-якого нерухомого об'єкта. Єдиним мінусом такого замка є його вага. Треба бути готовим до того, що доведеться возити з собою зайвих півтора кілограма.
  • U-подібний велосипедний замок. Один із найнадійніших варіантів велосипедного замка. Він не піддається перепилюванню чи перекушуванню, відкрити відмичками сам замок чи висвердлити практично не можливо. Тобто, щоб його розламати, треба витрати досить немало часу. Головним мінусом такого замка є мала площа обхвату. Можна зіткнутись з проблемою за що чіпляти велосипед за раму чи за колесо. Самий ідеальний варіант - це продіти замок через заднє колесо так, щоб одночасно захопити і раму. При купівлі такого велосипедного замка треба розуміти дві речі: перше - це вага замка, друге - матеріал з якого виготовлена скоба U-подібного замка, вибір треба робити в бік товару, в якому скоба виготовлена зі зламостійких матеріалів. Ціна такого велосипедного замка буде вищою, але ви отримаєте більш високий ступінь захисту для свого велосипеда. Багато виробників роблять комбіновані U-подібні замки з додатковим сталевим тросом.

  • Сегментний замок. Вдосконалена версія U-подібного замка. Складається з пластин гартованої сталі, в 5 міліметрів товщиною, який зручно складається. Але міцність такого замка менша в порівнянні з замком із скоби, оскільки сегменти із-за їх невеликої товщини можна перекусити або взяти на ізлом.

В даному розділі представлені замки таких відомих виробників як: KLS та Onguard

Купити велосипедний замок можна завітавши до нас в магазин або залишивши замовлення в інтернет-магазині "Велоцентр Полтава".

Maxxis
Knog
Onride
Marin
Royalbaby
Comanche
Trek
Fuji
Trinx
Cube
Fenix
Сontinental